Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Hindenburg Mauer - Płytki ceglane narożne

(kod: 16319) Produkt wyprodukowany w Polsce Mauer
8 zł

Produkt niedostępny

kod: 16319

Opis produktu

Cegła na ścianie to jedno z klasycznych rozwiązań przy dekoracji wnętrza. Płytki ceglane pasować będą do każdego rodzaju aranżacju - loftowych, indystrialnych, stylu retro a ttakże klasycznego. Mauer to polski producent oferujący płytki najwyższej jakości - naturalna cegła wykonywana jest z wielką pieczolowitością co gwarantuje długowieczność oraz doskonały efekt wizualny.

Płytki ceglane Mauer

Płytki Mauer zastosować można w każdym pomieszczeniu - w salonie, sypialni, pokoju dziennym, korytarzu. Taki produkt daje wiele możliwości aranżacyjnych, gwarantując niecodzienny, elegancki i szykowny wygląd wnętrza. Płytki posiadają unikatową strukturę oraz wybarwienie – nie ma dwóch takich samych płytek.

Model Hindenburg Mauer jest kolejnym modelem płytek, który sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Nieregularna struktura, przepiękne wybarwienia oraz forma idealnie spisują się na ścianach w salonie, kuchni ale także we wnętrzach publiczych - biura a także sklepy.

Płytki  Hindenburg

Płytki ceglane to wygodne rozwiązanie aranżacyjne - produkt stosowany może być zarówno zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzą się na ścianach w kuchni, salonie, sypialni a także w gabinetach i biurach.
Przy chęci zastosowania płytek w kuchni zalecamy użycie farby matowej – w takim miejscu płytka narażona jest na kontakt z tłuszczem, co może pozostawiać plamy. Użycie farby ułatwi zatrzymanie wody oraz czyszczenie płytek. Produkt nie może być stosowany w miejscach, które są narażone na stały kontakt z wodą – np. pod prysznicem, przy wannie.
Płytki nadają się także do tworzenia różnego typu zabudowy – np. kominka bądź jego okolic – są ognioodporne.

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]


Płytki narożnei Hindenburg - Mauer

Płytki marki Mauer sprzedawane są w stanie gotowym do montażu. Proces ten nie jest trudny, jednak polecamy zlecenie tego typu prac profesjonalnej ekipie montażowej.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary płytki narożne Hindenburg - Mauer

  • Szerokość: 25-26 cm
  • Wysokość: 8.5-9 cm
  • Grubość: 3,8-4,1 cm
  • Waga: 0,5 kg (1 płytka)
  • Pojemność opakowania: 1mb
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 12 szt
  • Cena za 1 mb: 99,00 zł
  • Materiał: cegła

Płytki narożne sprzedawane są na sztuki lub metry bieżące.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Montaż płytek ceglanych jest prosty – radzimy jednak zlecenie tego typu prac ekipie montażowej. Płytki powinny być montowane na płycie g-k bądź na otynkowanej ścianie.

Zobacz jak prosty jest montaż płytek ceglanych: Instrukcja montażu Mauer

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x