Holland ławka ogrodowa drewniana

(kod: 16188) Focus Garden
699 zł

Produkt niedostępny

kod: 16188

Opis produktu

Ławka drewniana do ogrodu Holland to elegancki mebel wykonany z mocnego i wytrzymałego drewna akacjowego. Oryginalny design ławeczki sprawia, że mebel świetnie się sprawdzi w każdym otoczeniu i będzie stanowił efektowny akcent ogrodowych aranżacji. To idealny dodatek na taras, balkon czy do ogrodu.

Ławeczka ogrodowa wykonana jest z drewna akacjowego, które jest wyjątkowo trwałe i bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Oparcie ławki zamontowano pod lekkim kątem, dzięki czemu wygodniej można się na niej oprzeć. Estetyczne wykończenie i wysoka jakość wykonania zwiększają atrakcyjność mebla.

Konstrukcja ławki ogrodowej Holland została dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu całość jest bardzo solidna i stabilna. Wymiary ławeczki to 130 cm na 63 cm, a wysokość 94 cm. Ławka przeznaczona jest do prostego i szybkiego samodzielnego montażu według załączonej instrukcji. Mebel świetnie się sprawdzi w codziennym korzystaniu.

Zobacz także powiązane: ławki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Holland ławka ogrodowa drewniana wymiary

  • Szerokość: 63 cm
  • Długość: 130 cm
  • Wysokość: 94 cm

Wymiary paczki:

  • 140x58x13
  • Waga: 22 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa drewniana biała ławka ogrodowa drewniana cena ławka ogrodowa drewniana składana ławka ogrodowa drewniana noga ławka ogrodowa drewniana ze skrzynią stół i ławka ogrodowa ławka ogrodowa ze stołem ławka ogrodowa nowoczesna ławka ogrodowa rozkładana ławka ogrodowa rattanowa ławka ogrodowa z drewna ławka ogrodowa keter eden

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×