Huśtawka ogrodowa metalowa beżowa GGM

(kod: 15197)
499 zł

Produkt niedostępny

kod: 15197

Opis produktu

Latem, kiedy chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, bez wątpienia w każdym ogrodzie przyda się huśtawka. Kojarzy się z wakacjami, błogim relaksem, chwilami z bliskimi. Huśtawka ogrodowa metalowa beżowa GGM sprawdzi się idealnie w ogrodzie, ale także na działce. Mogą z niej korzystać 3 osoby równocześnie.

Prezentowana huśtawka ogrodowa GGM została wykonana na solidnym i trwałym stelażu, który zapewnia dobrą stabilność i jest odporny na czynniki atmosferyczne. Siedziska i daszek wykonano z tkaniny textiline. Jest to wyjątkowo wytrzymała tkanina, którą można łatwo czyścić.

W porównaniu do huśtawek drewnianych, huśtawka GGM zajmuje dużo mniej miejsca i nie przytłacza konstrukcją, dzięki czemu pasuje także na taras czy do niewielkiego ogrodu. Klasyczna czarno-beżowa kolorystyka z łatwością wpisze się w klimat każdej aranżacji. Bez problemu można do niej dopasować inne meble ogrodowe i dodatki.

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość całej huśtawki: 170cm
  • wysokość: 153cm
  • głębokość: 110cm
  • długość siedziska: 135cm
  • głębokość siedziska: 45cm
  • stalowe rury o wymiarach: Ø38/30x15/19/16 mm

Dostawa i montaż mebli:

Huśtawka dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.

Huśtawka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

Huśtawka objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

huśtawka ogrodowa drewniana ławka ławka ogrodowa metalowa biała ławka ogrodowa huśtawka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×