Huśtawka 2-osobowa dębowa.

(kod: 00179)
2 450 zł

Produkt niedostępny

kod: 00179

Opis produktu

Solidna, dębowa huśtawka zapewnia komfortowy odpoczynek na świeżym powietrzu dla dwóch osób jednocześnie. Charakteryzuje się rustykalnym stylem wykonania polegającym na jak najmniejszej ingerencji w naturalny kształt pnia oraz gałęzi i nieznaczne dopasowanie drewna do danej konstrukcji. Dzięki takiemu zabiegowi podkreślane zostają naturalne, niewygładzone kształty drewna oraz gałęzi. Mebel posiada oryginalną strukturę, dzięki czemu sprawia wrażenie jakby został samoistnie wykonany przez naturę. Huśtawka zachwyca swoją obecnością w ogrodzie.

Trwałe wykonanie oraz  starannie wyselekcjowane drewno wysokiej jakości, które zostało poddane specjalnej obróbce, gwarantują stabilność oraz komfort użytkowania przez długie lata. 

Solidna konstrukcja pozwala na długotrwałą radość, a ręczna produkcja wraz z naturalnym i unikatowym wyglądem poszczególnych kawałków drewna sprawiają, że każdy mebel jest niepowtarzalny oraz wyjątkowy. 

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 220 cm
  • Szerokość: 150 cm
  • Wysokość: 190 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w całości. 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×