Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Impregnat 1l - Incana

(kod: 16765) Produkt wyprodukowany w Polsce Incana
33 zł + dostawa 20 zł
(max. 5 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka do 9 dni
  • kod: 16765

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Płytki dekoracyjne to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Najwyższej jakości okładziny ścienne znanego na rynku producenta Incana zapewnią niepowtarzalny wygląd dla każdej przestrzeni. Producent posiada w ofercie zarówno płytki imitujące cegłę, kamień jak i innego typu dekoracje ścian.

Logo Incana

Impregnat Incana to najwyższej jakości, nowoczesny, bezbarwny preparat na bazie żywic silikonowych. Preparat stosowany może być do hydrofobowej impregnacji kamienia dekoracyjnego.

Impregnat Incana posiada poniższe własciwości:
- pomaga utrzymać produkty w czystkości
- uwydatnia i pogłębia kolor
- zabezpiecza kamień przez wystąpieniem wykwitów wapiennych

Działanie impregnatu polega na zamknięciu porów w kamieniu, co nie pozwala na wchłanianie wilgości występującej w powietrzu.

Impregnat incana

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

 

  • Pojemność: 1l
  • Miejsce stosowania: impregnat wewnętrzny i zewnątrzny
  • Wydajność: 1l / 5-6m2

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 1l

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż okładzin ściennych: Instrukcja montażu Incana 

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x