Interstil Connect nowoczesna komoda z szufladami

(kod: 22373) Interstil
2 889 zł

Produkt niedostępny

kod: 22373

Opis produktu

Komoda Connect do nowoczesnych wnętrz wykonana została w ponadczasowym stylu skandynawskim, który cieszy się niepohamowaną aprobatą wielu projektantów wnętrz. Drewniana płyta i czarne elementy tworzą eleganckie połączenie kolorystyczne, która sprawia, że komoda wpasuje się do wnętrz utrzymanych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, industrialnym, czy skandynawskim.

Korpus komody Connect został wykonany z dębowego forniru, który posiada zwiększoną odporność na zabrudzenia, zarysowania, odpryski, odbarwienia, wilgoć, czy wysokie temperatury. Blat komody został pomalowany na czarno, co idealnie kontrastuje z jasnym odcieniem drewna.

Komoda posiada 4 bezuchwytowe szafki. Zapewniają one dodatkowe miejsce na uporządkowane przechowywanie przedmiotów. Cztery nóżki komody wykonano z wytrzymałej stali malowanej na czarno, co idealnie dopełnia całość. 

Komoda connect

Interstil jako wiodąca firma na światowej scenie meblowej, projektuje, rozwija i produkuje meble do wnętrz a także całe kolekcje dla sieci meblowych, które dominują na rynkach krajowych w większości krajów świata. Ambitna, duńska firma meblowa, będąca częścią większej grupy skandynawskiej jest głęboko zakorzeniona w duńskiej tradycji meblarskiej oraz designu a także skandynawskim stylu z dodatkiem międzynarodowych trendów meblarskich oraz mody.

W sklepach meblowych produkty marki Interstil wyróżniają się nowoczesną wrażliwością, która silnie przemawia do świadomości konsumenta biorąc pod uwagę zarówno design jak i jakość produktu.  

Wymiary elementów zestawu:

 

Komoda connect wymiary

Wymiary:

  • szerokość: 42,5 cm
  • długość: 200 cm
  • wysokość: 67,2 cm

Materiał: stal, fornir

Waga: 69,3 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×