FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Interstil Eik nowoczesne dębowe biurko w stylu skandynawskim

(kod: 22378) Interstil
1 600 zł 1 399 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 69,95zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Rozkładanie nierozkładany
Kolor dąb
Wykończenie płyta fornirowana
Materiał drewno
Kształt blatu prostokątny

Opis produktu

Drewniane biurko Eik zostało wykonane w stylu skandynawskim. Biurko jest bardzo praktyczne, funkcjonalne i wytrzymałe. Stalowe elementy nadają meblowi zdecydowanego, nowoczesnego charakteru natomiast dębowy fornir skandynawskiego tchnienia.

Biurko Eik ma 50 cm głębokości, 75 cm wysokości i 140 cm szerokości - zapewni odpowiednią ilość miejsca do swobodnej pracy przy komputerze, czy nauki. Doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach zarówno domowych, jak i w biurowych wnętrzach.  

Biurko zostało wykonane z wytrzymałego dębowego forniru o jasnoszarej barwie. Fornir jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury oraz przedstawia naturalne piękno drewno podkreślając słoje drzewa. Biurko wzbogacono o metalowe akcenty wykonane z nierdzewnej stali w czarnym kolorze, które podtrzymują blat gwarantując odpowiednią stabilność.

Biurko eik

Interstil jako wiodąca firma na światowej scenie meblowej, projektuje, rozwija i produkuje meble do wnętrz a także całe kolekcje dla sieci meblowych, które dominują na rynkach krajowych w większości krajów świata. Ambitna, duńska firma meblowa, będąca częścią większej grupy skandynawskiej jest głęboko zakorzeniona w duńskiej tradycji meblarskiej oraz designu a także skandynawskim stylu z dodatkiem międzynarodowych trendów meblarskich oraz mody.

W sklepach meblowych produkty marki Interstil wyróżniają się nowoczesną wrażliwością, która silnie przemawia do świadomości konsumenta biorąc pod uwagę zarówno design jak i jakość produktu.  

Wymiary elementów zestawu:

Biurko eik

Wymiary:

  • szerokość: 50 cm
  • długość: 140 cm
  • wysokość: 75 cm

Materiał: drewno, fornir

Waga: 26 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 50
Wysokość [cm] 75
Rozkładanie nierozkładany
Kolor dąb
Wykończenie płyta fornirowana
Materiał drewno
Kształt blatu prostokątny

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa w stylu angielskim ławki ogrodowe w stylu angielskim

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x