Materac Ajax

(kod: 08608) Janpol
422 zł

Produkt niedostępny

kod: 08608

Opis produktu

AJAX
Materac Ajax sprężynowo-piakowo-kokosowy.
Odpwiedni materac to klucz do zdrowia oraz prawidłowego wypoczynku. Dobry materac sprzyja prawidłowemu snu oraz relaksowi. Firma Janpol oferuje szeroku wybór różnego rodzaju materacy. W ich ofercie znajdziemy materace sprężynowe, piankowe, lateksowe oraz wiele innych. Dzięki tak szerokiemu wyborowi każdy klient znajdzie tutaj materac odpowiadający swoim wymaganiom oraz oczekiwaniom.
Materac Ajax to materac sprężynowo-piankowo-kokosowy. Z jednej strony znajduje się płyta kokosowa, która jest dość sztywna zaś z drugiej znajdzie się miększa pianka. Płyta kokosowa jest przyjazna dla naszej skóry oraz dróg oddechowych.
Posiada Certyfikat Oeko-Tex 100.
- dwie strony twardości: twarda i średni twarda
- wkład: sprężyny typu bonnell z płytą kokosową o grubości 2cm oraz płytą z pianki poliuretanowej o grubości 2cm
- pokrowiec wykonany z tkaniny żakardowej, pikowany obustronnie ociepliną
- wysokość ok. 17cm
Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamówienia materaca w pokrowcu jersey, który nadaje się do prania.

Dodatkowo istnieje możliwość zamowienia materaca na drewnianej ramie, która umożliwia włożenie materaca do łóżka bez dodatkowego stelaża. (za dodatkową dopłatą zależną od rozmiaru materaca).

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×