Materac Ares

(kod: 08609) Janpol
350 zł

Produkt niedostępny

kod: 08609

Opis produktu

ARES
Materac sprężynowo-piankowo-kokosowy Ares.
Odpowiednio dobrany materac gwarantuje nam komfort oraz wygodny wypoczynek. Firma Janpol oferuje szeroki wybór różnego rodzaju materacy zaczynając od sprężynowych kończąc na termoelastycznych. Wszystkie materace tej firmy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Szeroka oferta gwarantuje nam możliwość odnalezienia materaca odpowiadającego naszym wymaganiom oraz oczekiwaniom.
Materac Ares to materac jednostronny, sprężynowo-piankowo-kokosowy. Materac posiada wkład typu bonnell. Pokrowiec, z którym sprzedawany jest materac wykonany jest z tkaniny żakardowej, który ze strony użytkowej pikowany jest ociepliną. Płyta kokosowa zastosowana w materacu skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy.
Posiada Certyfikat Oeko-Tex 100.
- wkład: sprężyny typu bonnell, po stronie użytkowej obłożone płytą poliuretanowej o grubości 1cm,a następnie płytą kokosową o grubości 1cm
- wysokość: 16cm
- jednostronny
-twardy
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia materaca w pokrowcu nadającym się do prania – typu jersey.

Dodatkowo istnieje możliwość zamowienia materaca na drewnianej ramie, która umożliwia włożenie materaca do łóżka bez dodatkowego stelaża. (za dodatkową dopłatą zależną od rozmiaru materaca).

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×