Materac Ariadna

(kod: 08595) Janpol
619 zł

Produkt niedostępny

kod: 08595

Opis produktu

ARIADNA
Pokrowiec Ariadna to dwustronny materac kieszeniowy.
Odpowiednio dobrany materac to element kluczowy dobrego i zdrowego wypoczynku. Zapewnia on komfortowy sen oraz zdrowie naszego ciała. Firma Janpol oferuje szeroki wybór różnego rodzaju materacy: lateksowych, kieszeniowych oraz termoplastycznych. Dzięki temu, każdy znajdzie tutaj materac spełniający nasze wymagania.
Materac Ariadna to materac kieszeniowy typu multipocket – posiada 7 stref twardości dzięki czemu jest jeszcze bardziej komfortowy. Idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika co zapewnia komfort wypoczynku.
- średnio twardy
- wkład: sprężyny (multipokcet) oraz lateksowe płyty o grubości 2cm oraz płyty z pianki poliuretanowej o grubości 4cm. Po stronie letniej płyta z końskiego włosia.
- posiada pokrowiec typu zima/lato (wykonany z tkaniny żakardowej, z jednej strony pikowany bawełn ą zaś z drugiej owczą wełną)
- posiada uchwyty po obu stronach oraz wentylator
- wysokość: 20,5cm

Warstwa końskiego włosia skutecznie zapobiega rozwój bakterii i alergenów. Dzięki swojej dwustronności w lecie chłodzi zaś w zimie ogrzewa ciało. Tkanina z której jest wykonany posiada Certyfikat Oeko – Tex 100.

Istnieje możliwość wymiany pokrowca na inny, niż podstawowy - zima/lato, za dodatkową opłatą (wg tabelki z galerii): jersey, ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub smartcel clima (bez stron lato/zima) nadającym się do prania.
Cennik dopłat za zmianę pokrowca w zależności od wielkości materaca znajduje sie w galerii. Jego cena zostanie naliczona przy zatwierdzaniu zamówienia.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×