Materac Aurora

(kod: 08612) Janpol
1 119 zł

Produkt niedostępny

kod: 08612

Opis produktu

AURORA
Materac termoelastyczny Aurora.
Materac to najważniejszy element każdego łóżka. Dzięki dobremu doborowi stopnia twardości oraz rodzaju wypełnienia materac gwarantuje komfort oraz zdrowi podczas wypoczynku. Firma Janpol oferuje szeroki wybór różnego rodzaju materacy wykonanych z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. W skład oferty firmy Janpol wchodzą zarówno materace kieszeniowe jak i termoplastyczne, piankowe, bonnelowe i lateksowe. Dzięki takiej ofercie każdy znajdzie tutaj materac spełniający jego wymagania oraz potrzeby.
Materac Aurora to najwyższej jakości materac z pianki termoelastycznej. Dopasowuje się ona do kształt ciała użytkownika pod wpływen nacisku ora temperatury. Materac ten posiada dwie strony twardości, dzięki czemu dopasuje się do wymagań każdego użytkownika. Materac posiada po jedenj stronie piankę wysokoelastyczną typu Kaltschaum, która gwarantuje wysoką elastyczność oraz pełne podparcie ciała na całej długości materaca. Dodatkowo nacięcia zastosowane w materacu gwarantuję jego odpowiednią wentylację.
Posiada Certyfikat Oeko-Tex 100
- wkład: pianka HR 35 kg/ m3 typu Kaltschaum o grubości 10 cm, obłożona profilowaną pianką termoelastyczną o grubości 6 cm.
- średnio twardy
- dwustronny
- pokrowiec: seacell – jest to pokrowiec pikowany obustronnie ociepliną. Można go prac w temperaturze do do 60°C. Posiada zamek błyskawiczny.
- wysokość: ok 18cm
Istnieje możliwośc zamowienia materaca w pokrowcu typu: frotte strzyżona (lato/zima), smartcel clima, ecosphere tencel, medicott silverguard, aloe vera, stressfree.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×