Materac Daino

(kod: 08613) Janpol
856 zł

Produkt niedostępny

kod: 08613

Opis produktu

DAINO
Materac termoelastyczny Daino.
Materac to klucz do komfortu oraz zdrowia. Jego odpowiednie dopasowanie gwarantuje nam regenerujący wypoczynek. Firma Janpol w swojej ofercie posiada materace różnego typu, dzięki czemu każdy klient w ich ofercie znajdzie cos interesującego. Firma ta oferuje zarówno materace bonnellowe, kieszeniowe jak i piankowe, lateksowe oraz termoelastyczne. Tak szeroki wybór gwarantuje odnalezienie materaca spełniającego nasze wymagania oraz potrzeby.
Materac Daino to materac termoelastyczny HR typu Kaltschaum o zróżnicowanej twardości – posiada dwie strony o różnej twardości. Materac posiada nacięcia po obcu stronach co gwarantuje go prawidłową wentylację oraz dopasowanie się do ciała użytkownika. Dodatkowo materac posiada pokrowiec typu stressfree co warantuje komfort podczas wypoczynku.
Posiada Certyfikat Oeko-Tex 100
- średnio twardy
- dwustronny
- wkład: Wkład: pianka HR 35 kg/m3 typu Kaltschaum o grubości 8 cm połączona z pianką HR 38kg/m3 typu Kaltschaum o grubości 8 cm
- pokrowiec jest obustronnie pikowany ociepliną. Posiada zamek błyskawiczny oraz przystosowany jest do prania w temperaturze do 60°C.
Dodatkowo istnieje możliwośc zamowienia materaca w pokrowcu innego typu. Dostępne pokrowce: frotte strzyżona (lato/zima), smartcel clima, ecosphere tencel, medicott silverguard, aloe vera, seacell.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×