Materac Diana

(kod: 08606) Janpol
289 zł

Produkt niedostępny

kod: 08606

Opis produktu

DIANA
Materac Diana sprężynowo-piankowy.
Odpowiedni materac gwarantuje nam komfort oraz wypoczynek podczas snu. Firma Janpol posiada różnego rodzaju materace zaczynając od sprężykowych kończąc na termoelastycznych. Dzięki tak szerokiej ofercie materacy różnego typu każdy znajdzie tutaj idealny materac dla siebie zaspokajający wszystkie oczekiwania oraz wymogi.
Materac Diana to materac sprężynowo-piankowy wykoanny z najwyższej jakości materiałów. Posiada pokrowiec wykonany z tkaniny żakardowej, po obu stronach pikowany jest ociepliną.
Posiada Certyfikat Oeko-Tex 100.
- średnio twardy
- wkład: sprężyny typu bonnell oraz płyty z pianki poliuretanowej o grubości 2cm.
- wysokość ok. 16cm
- jednostronny
Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia materaca w pokrowcu jersey, który nadaje się do prania.

Dodatkowo istnieje możliwość zamowienia materaca na drewnianej ramie, która umożliwia włożenie materaca do łóżka bez dodatkowego stelaża. (za dodatkową dopłatą zależną od rozmiaru materaca).

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×