Materac Gaja

(kod: 08604) Janpol
398 zł

Produkt niedostępny

kod: 08604

Opis produktu

GAJA
Dwustronny materac Gaja sprężynowo-piankowy.
Wygodny materac to najważniejszy element łóżka. Dzięki odpowiedniemu doborowi twardości oraz rozwiązań technicznych nasz wypoczynek staje się jeszcze bardziej komfortowy oraz zdrowy dla nas i naszego ciała. Firma Janpol oferuje szeroki wybór materacy różnego typu. W ich ofercie znaleźć możemy materace piankowe, lateksowe, kieszeniowe oraz wiele innych. Dzięki takiemy wyborowi, każdy znajdzie tutaj materac odpowiadający swoim wymaganiom.
Materac Gaja to materac dwustronny sprężynowo-piankowy. Posiada on pokrowiec typu zima/lato który w zaleznosci od używanej strony chłodzi bądź ogerzwa ciało. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów.
Tkanina posiada Certyfikat Oeko-Tex 100.
- twardy
- wkład: sprężyny typu bonnell obłożone pianką poliuretanową o grubości 4cm
- pokrowiec typu zima/lato wykonany z tkaniny żakardowej (z jednej strony pikowany bawełną zaś z drugiej owczą wełną)
- wysokość ok. 21cm
Za dopłatą istenieje możliwość zamówienia materaca w pokrowcu typu jersey, który nadaje się do prania.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×