Materac Hermes

(kod: 08610) Janpol
304 zł

Produkt niedostępny

kod: 08610

Opis produktu

Materac piankowy Hermes.
Materace zapewniają nam zdrowy oraz komfortowy wypoczynek. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu materaca do naszych potrzeb, sen staje się przyjemniejszy i zdrowszy dla naszego ciała. Firma Janpol oferuje szorki wybór materacy zaczynając od kieszeniowych przez bonnelowe aż po piankowe, lateksowe oraz termoplatyczne. Dzięki zróżnicowaniu produktów każdy znajdzie tutaj odpowiedni materac.
Materac Hermes to materac piankowy. Jest to materac jednostronny. Materac posiada pokrowiec nadający się do prania w temperaturze do 60°C. Materace piankowe charakteryzują się najprostszą konstrukcją. Do codziennego, wymagającego komfortu użytku polecane najbardziej są materace kieszeniowe.
- twardy
- jednostronny
- wkład: pianka poliuretanowa
-grubośc: 12cm
- pokrowiec z dzianiny jersey
- wysokość 13cm
Tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex 100.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×