Materac Nyks

(kod: 08601) Janpol
1 197 zł

Produkt niedostępny

kod: 08601

Opis produktu

NYKS
Materac lateksowy Nyks, dwustronny.
Dobrze dobrany materac zapewnia zdrowie oraz prawidłowy wypoczynek. Dzięki szerokiej ofercie firmy Janpol kązdny znajdzie tutaj materac odpowiadający swoim wymaganiom. Ich ofercie znajdziemy materace piankowe, lateksowe, kieszeniowe oraz bonnellowe. Wszystkie produkty firmy Janpol wykonane są z najwyższej jakości materiałów.
Materac Nyks to materac lateksowy średnio twardy. Posiada on 7 stref twardości co zapewnia prawidłowe ułożenie ciała podczas snu. Materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Lateks z którego jest wykonany skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii, ułatwia przepływ powietrza oraz zmniejsza potliwość. Dwustronny pokrowiec typu lato/zima zapewnia ogrzewanie bądź ochładzanie ciała w zależności od użytkowanej strony
- średnio twardy
- wkład lateksowy o grubości 18cm
- pokrowiec typu lato/zima (wykonany z tkaniny frotte strzyżona, pikowany z jednej strony bawełną, a z drugiej strony z owczą wełną)
- posiada komplet uchwytów
- wysokość 20cm
Dzianina posiada Certyfikat Oeko-Tex 100.
Bez dopłaty istnieje możliwość wymiany pokrowca na pokrowiec typu jersey, zaś za dopłatą na jeden z następujących: ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub smartcel clima (bez stron lato/ zima) nadającym się do prania.
Cennik dopłat za zmianę pokrowca w zależności od wielkości materaca znajduje sie w galerii. Jego cena zostanie naliczona przy zatwierdzaniu zamówienia.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×