Materac Posejdon

(kod: 08602) Janpol
1 484 zł

Produkt niedostępny

kod: 08602

Opis produktu

POSEJDON
Materac Posejdon lateksowo-termoelastyczny.
Odpwiedni dobór materaca to klucz do zdrowia oraz relaksu. Wygodny i komfortowy materac zapewni nam prawidłowy sen. Firma Janpol posiada szeroki wybór różnego rodzaju materacy zaczynając od piankowych i lateksowych kończąc na kieszeniowych oraz bonnellowych. Tak szeroka oferta gwarantuje odnalezienie prawidłowego materaca spełniającego nasze oczekiwania.
Materac Posejdon to materad dwustronny. Wykonany jest z najwyższej jakości materałów. Materac ten idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika. Jest to materac lateksowo-termoelastyczny. Lateks wykonrzystany w nim zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz skutecznie ogranicza rozwój bakterii. Pianka termoelastyczna dopasowuje się pod wpływem nacisku oraz temperatury. Zastosowanie najwyższej jakości pokrowca medicott silverguard gwarantuje najlepsze warunki snu.
Tkanina posiada Certyfikat Oeko-Tex 100.
- średnio twardy
- wkład: blok lateksowy o grubości 12cm, płyty z pianki termoelastycznej o grubości 4cm
- pokrowiec typu medicott silverguard o znakomitych właściwościach antyalergicznych, pikowany dwustronnie ociepliną, z zamkiem błyskawicznym dookoła, z możliwością wielokrotnego prania w temperaturze do 60 ˚C
- wysokość 22cm
Bez dodatkowej opłaty istnieje możliwość zamówienia materaca w pokrowcu frotte strzyżona (lato/zima), ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, smartcel clima, seacell

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×