Materac Sokrates

(kod: 08596) Janpol
680 zł

Produkt niedostępny

kod: 08596

Opis produktu

SOKRATES
Materac kieszeniowy Sokrates.
Wybór odpowiedniego materaca to klucz do zdrowia oraz komfortowego wypoczynku. Firma Janpol posiada szeroki wybór materac zaczynając od kieszeniowych, poprzez lateksowe aż do materacy termoregulacyjnych. Dzięki dużej ilości zróżnicowanych produktów każdy, nawet najbardziej wybredny klient znajdzie w naszej ofercie materac odpowiadający swoim wymaganiom.
Materac Sokrates idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika oraz zapewnia jego prawidłowe ułożenie podczas snu. Jest dwustronny, dzięki czemu zapewnia wentylację ciała latem zaś zimą stwarza uczucie ciepła.
- średnio twardy
- wkład sprężyny (ty kieszeniowy bez sferowy), posiada płytę lateksową o grubości 2cm
- pokrowiec typu zima/lato z tkaniny żakardowej (z jednej strony pikowany bawełną zaś z drugiej owczą wełną)
- po obu stronach posiada uchwyty oraz wentylator
- wysokość 17,5 cm

Tkanina posiada Certyfikat Oeko – Tex 100.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia materaca w pokrowcu jersey, który nadaje się do prania – bez dopłaty, zaś za dopłatą istnieje możliwość wymiany pokrowca na jeden z następujących: ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub smartcel clima (bez stron lato/zima) nadającym się do prania.
Cennik dopłat za zmianę pokrowca w zależności od wielkości materaca znajduje sie w galerii. Jego cena zostanie naliczona przy zatwierdzaniu zamówienia.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×