Materac Tytan

(kod: 08611) Janpol
507 zł

Produkt niedostępny

kod: 08611

Opis produktu

TYTAN
Materac Tytan piankowo-kokosowy.
Firma Janpol oferuje szeroki wybór różnego rodzaju materacy. Firma ta charakteryzuje się materiałami najwyższej jakości oraz solidnym wykonaniem wszystkich produktów. W ich ofercie znajdziemy zarówno materace bonnellowe, kieszeniowe ale także piankowe, lateksowe oraz termoplastyczne. Taka szeroka oferta różnego rodzaju produktór gwarantuje nam odnalezienie materaca spełniającego nasze oczekiwania. Dobrze dobrany materac jest kluczem do zdrowia oraz komfortowego wypoczynku.
Materac Tytan posiada wkład piankowo-kokosowy. Jest to najtwardszy materac proponowany przez firmę Janpol. Materac posiada pokrowiec typu zima/lato, który odpowiednio od użytkowanej strony chłodzi bądź ogrzewa ciało. Materace piankowe charakteryzują się najprostszą konstrukcją. Do codziennego użytku polecane są materace typu kieszeniowego.
- bardzo twardy
- dwustronny
- wkład: pianka poliuretanowa – grubośc 8cm, oraz płyta kokosowa o grubości 2cm po obu stronach pianki.
- pokrowiec zima/lato z tkaniny żakardowej (z jednej strony pikowany bawełną zaś z drugiej wełną owczą)
- wysokość ok. 14cm

Tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex 100.
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia materaca z tkaniną typu jersey, która nadaje się do prania. Za dodatkową dopłatą.
 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×