Materac Wenus H4

(kod: 09743) Janpol
504 zł

Produkt niedostępny

kod: 09743

Opis produktu

WENUS

 

Komfortowy materac kieszeniowy Wenus H4 dwustronny, średnio twardy.

 

Wygodny materac to klucz do zdrowia a także wypoczynku. Jego odpowiedni dobór zapewni odpowiedni wypoczynek a także komfort podczas snu. Firma Janpol w swojej ofercie prezentuje szeroką gamę rożnego rodzaju materacy, które bez problemu sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednego klienta.

 

Wenus to nowoczesny materac 7-strefowy – gwarantuje od podporę dla kręgosłupa podczas snu a także odpowiednie ułożenie ciała w spoczynku. Wkład materaca to wkład sprężynowy, który dodatkowo pokryty został pianka poliuretanową o grubości 2cm.

- posiada pokrowiec typu zima / lato z tkaniny żakardowej. Jest on obustronnie pikowany – z jednej strony bawełna zaś z drugiej wełną.
- Posiada kompletu uchwytów oraz wentylator
- wysokość ok 17,5cm
- materac Wenus to materac rehabilitacyjny – zapewnia odpowiednie dopasowanie się do kształtu ciała oraz jego prawidłowe ułożenie.
- Tkanina, która wykorzystana została do jego stworzenia posiada Certyfikat Oeko - Tex 100 gwarantujący najwyższą jakość oraz solidność wykonania.

 

Materac dostępny jest w dwóch rodzajach pokrowca – pokrowcu typu zima/lato a także w pokrowcu typu jersey, który nadaje się do prania. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wymiany pokrowca na następujące: ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub smartcel clima (bez stron lato/zima) nadającym się do prania.
Cennik dopłat za zmianę pokrowca w zależności od wielkości materaca znajduje sie w galerii. Jego cena zostanie naliczona przy zatwierdzaniu zamówienia.
 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×