Kanapa rogowa z ekoskóry czarna rozkładana Cordoba ES

(kod: 16626) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
3 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 16626

Opis produktu

Prezentujemy kanapę rogową z ekoskóry czarną rozkładaną Cordoba ES. Niezwykle stylowy mebel wykonany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają mu wyjątkową trwałość oraz doskonały wygląd przez bardzo długi czas.

Kanapa rogowa z ekoskóry czarna rozkładana Cordoba ES to praktyczny narożnik, który będzie stanowić ozdobę każdego salonu, pokoju dziennego czy też kawalerki. Wygodne siedzisko błyskawicznie można zamienić w niezwykle komfortowe łóżko o powierzchni do spania wynoszącej 190 cm długości i 125 cm szerokości.

Zbliżenie na materiał - Cordoba

Charakterystyczne dla tego modelu wygodne podłokietniki oraz odpowiednio stabilizujące głowę zagłówki sprawiają, że narożnik z pewnością spełni wszystkie wymagania. Podłokietniki mogą dodatkowo pełnić funkcję podstawek na napoje czy talerze z przekąskami.

Wykonanie z eko-skóry w uniwersalnym, czarnym kolorze nadaje narożnikowi fantastycznego, eleganckiego wyglądu. Mebel wspaniale będzie się prezentować w każdym wnętrzu, niezależnie od tego, w jakim stylu jest ono utrzymane.

Wymiary elementów zestawu:

Narożnik L-kształtny Cordoba ES wymiary

  • Długość: 239 cm
  • Wysokość: 91 cm
  • Głębokość: 170/96 cm
  • Długość powierzchni do spania: 190 cm
  • Szerokość powierzchni do spania: 125 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Cordoba zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika za pomocą metalowych szczepów nasadzanych jeden w drugi.

Waga poszczególnych elementów:

  • ES (moduł z pojdeynczym siiedziskiem) - 20 kg
  • E (moduł narożny) - 29 kg
  • 2F (moduł z wózkiem) - 55 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×