Domek narzędziowy do ogrodu z wentylacją Keter Breteuil

2 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 20155

Opis produktu

Domek ogrodowy Keter Breteuil 6x5 został stworzony przez firmę Keter Curver Allibert - sprawdzoną europejską firmę z wieloletnim doświadczeniem w produkcji domków ogrodowych i mebli do wypoczynku w ogrodzie. Jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, produkująca wytrzymałe i trwałe produkty.

Keter Curver Allibert - trzy fabryki pod jedną marką

Keter Curver Allibert - sprawdzony producent domków i mebli ogrodowych

Domek na narzędzia Keter Breteuil 6x5 DD znakomicie sprawdzi się w domowym ogrodzie czy na letniej działce. Wewnątrz spokojnie zmieścimy wszystkie sprzęty, jakie są nam potrzebne w ogrodzie – narzędzia, węże ogrodowe, doniczki czy nawet kosiarkę. Domek do złudzenia przypomina konstrukcję drewnianą, został jednak wykonany z solidnego tworzywa sztucznego. 

Ważne cechy domku Breteuil 6x5

Domek Breteuil 6x5 odporny na warunki atmosferyczne

Materiał ten jest wodoodporny i niewrażliwy na promieniowanie UV, więc domek nie blaknie i nie łuszczy się. Konstrukcja posłuży nam przez wiele lat i długo będzie się elegancko prezentować. W porównaniu do domków wykonanych z drewna, domek Breteuil nie wymaga dodatkowej konserwacji co kilka lat. Przewaga tworzywa sztucznego wyglądającego jak drewno, nad prawdziwym drewnem jest duża, dzięki temu że nie wymaga dodatkowej konserwacji, jest łatwy w utrzymaniu w czystości, można go umyć przy pomocy wody z delikatnymi detergentami. 

Domek Breteuil 6x5 jest wykonany z tworzywa odpornego na działanie promieni UV, oraz charakteryzuje się dużą odpornością na deszcz i śnieg. 

Domek Breteuil 6x5 postawiony na specjalnej wylewce

Domek narzędziowy Keter Breteuil 6x5DD

Domek narzędziowy Keter Breteuil 6x5 DD wyposażony jest w dwuskrzydłowe drzwi, które pozwolą na łatwe wniesienie do wnętrza sprzętów o większych gabarytach. Wejście zamykane jest na zasuwkę, którą można opcjonalnie zabezpieczyć kłódką. Kłódki nie ma w zestawie, można ją dokupić osobno we własnym zakresie. Firma Meblobranie i producent nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione wewnątrz domku.

W drzwiach znajdują się okna, dzięki którym do wnętrza domku dociera odpowiednia ilość światła dziennego. Dzięki temu w ciągu dnia jest wystarczająco dużo światła, wystarczającego do poruszania się w domku bez dodatkowego oświetlenia.

Zbliżenie na domek Keter Breteuil

Nad drzwiami umieszczono wywietrznik, który zapewnia ciągłą cyrkulację powietrza we wnętrzu, jest to niezwykle ważne podczas gorącego lata, jak i chłodnej zimy. Aby nie dopuścić do powstawania przykrego zapachu, rzeczy pozostawione wewnątrz powinny być suche. Dla bezpieczeństwa użytkowników zabronione jest trzymanie w domku rzeczy łatwopalnych.

Domek narzędziowy Keter Breteuil 6x5 DD to produkt marki Keter. Marka znana jest z produkcji bardzo wysokiej jakości mebli i akcesoriów z tworzywa sztucznego. Wykorzystywany do produkcji materiał jest wodoodporny, niewrażliwy na promieniowanie UV i odporny na warunki atmosferyczne. Dodatkowo do wzmocnienia konstrukcji użyte zostały metalowe elementy. Schowek jest całoroczny, dobrze zabezpiecza umieszczone wewnątrz przedmioty przed deszczem, śniegiem, błotem i szkodnikami.

Dach domku ogrodowego Breteuil 6x5 jest w stanie wytrzymać ciężar do 75kg/m2, co sprawia że zalegający śnieg na dachu nie powinien uszkodzić konstrukcji. Producent zaleca zdjęcie śniegu zalegającego na dachu domku. 

Dach odporny na warunki atmosferyczne, wytrzyma np. opadu śniegu do 75kg/m2

Mocna podłoga w domku jest w stanie wytrzymać ciężar około 150 kg/m2. Zabezpiecza ona wnętrze domku przed błotem, deszczem, śniegiem, ale również przed gryzoniami. Podłoga wewnątrz jest szczelna i wytrzymała. Specjalny próg na dole drzwi, ułatwia wjazd do środka np. rowerem. Takie rozwiązanie ułatwia korzystanie z domku Breteuil 6x5.

Najważniejsze cechy domku Breteuil 6x5 (na zdjęciach wykończenie w stylu domku Scala)

Keter Breteuil - domki narzędziowe

Warto wiedzieć, że większość materiału użytego do produkcji domku pochodzi z recyklingu. Dzięki temu domek jest przyjazny środowisku. Domek narzędziowy Keter Breteuil 6x5 DD jest też łatwy do utrzymania w czystości. Można go czyścić wężem ogrodowym lub myjką, dopuszczalne jest także użycie delikatnych środków czyszczących. Do budowy domku nie są wymagane żadne specjalne pozwolenia budowlane. Schowek przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Stojak narzędziowy gratis

Do zakupionego domku dołączamy gratis w postaci stojaka narzędziowego Corner Tool Rack

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Domek narzędziowy Keter Breteuil 6x5DD wymiary

Wymiary zewnętrze z zadaszeniem:

 • wysokość: 226 cm
 • szerokość: 185 cm
 • głębokość: 152 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 219 cm
 • szerokość: 169 cm
 • głębokość: 138 cm

Wymiary okna:

 • szerokość: 39 cm
 • wysokość: 56 cm

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 131 cm
 • wysokość: 181 cm

Pojemność: 4,8 m3

Powierzchnia podłogi: 2,33 m2

Grubość ścian:

 • 16 mm

Grubość drzwi:

 • 16 mm

Grubość podłogi:

 • 16 mm

Grubość dachu:

 • 16 mm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez firmę kurierską na podany przez Klienta adres. Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani przeszkolenia. Może tego dokonać jedna lub dwie osoby. W załączonej instrukcji Producenta znajduje się wiele ilustracji pokazujących co zrobić krok po kroku.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Domek narzędziowy Keter Breteuil 6x8DD instrukcja

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Keter Manor

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Wojtek

  Bardzo udany zakup. Właśnie skręciliśmy z żoną domek. Jakość, spasowanie baz zarzutu. Instrukcja czytelna.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter wyprzedaż technoratan skrzynia kufer do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×