Keter Columbia 9 zestaw ogrodowy kostka na taras - brązowy

(kod: 21938) Keter
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 21938

Opis produktu

Zestaw mebli składanych w kostkę Keter Columbia 9 to funkcjonalny, praktyczny i solidny komplet, który sprawdzi się podczas użytku zewnętrznego, zarówno w miejscach użyteczności publicznej, jak i w przydomowym ogrodzie. Meble nie zajmują wiele miejsca, gdyż składają się do kostki w rozmiarze blatu stołu. W skład kompletu Keter Columbia 9 w kolorze brązowym wchodzą wygodne fotele z technorattanowym wzorem, cztery pufy z poduszkami i piękny stół z drewnopodobnym blatem.

Producent mebli Columbia 9

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Firma, która oferuje meble ogrodowe Columbia 9 to producent Keter specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości asortymentu ogrodowego z wytrzymałego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Keter należy do europejskiej grupy znanej na całym świecie. Inne marki należące do niej to uznane firmy Curver oraz Allibert.

Kolorystyka zestawu Columbia

Kolorystyka zestawu to ciemny brąz siedzisk i stołu połączony z jaśniejszymi poduszkami w kolorze taupe. Świetnie pasuje ona do naturalnych aranżacji, na taras czy do ogrodu.

Plecionka brązowa Columbia

Materiał, z którego wykonano meble

Komplet Keter Columbia 9 w kolorze brązowym wykonano z odpornego na działanie niekorzystnych warunków pogodowych i promieniowanie UV tworzywa sztucznego - polipropylenu, który został uformowany fabrycznie na wzór przypominający plecionkę technorattanową. Meble nie wymagają konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych i łatwo utrzymać je w czystości. Mogą stać na zewnątrz przez cały rok, chociaż wskazane jest, aby na okres intensywnych opadów śniegu schować je pod zadaszone miejsce. Poduszki siedziskowe i oparciowe posiadają zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można uprać. Są one równocześnie zabezpieczone specjalną powłoką, która zapewnia im częściową wodoodporność.

Brązowy zestaw Columbia na tarasie

Składanie zestawu Columbia

Zestaw Columbia 9 składanie do kostki

Zestaw Keter Columbia 9 w kolorze brązowym zapewnia miejsce do siedzenia dla ośmiu osób. Jego największą zaletą jest to, że można go złożyć w kostkę o powierzchni blatu stołu będącego elementem kompletu, co ułatwia przechowywanie. Jest to możliwe dzięki idealnemu spasowaniu wszystkich elementów zestawu, które mieszczą się w komory znajdujące się pod blatem.

Złożony zestaw Columbia

Łatwe przechowywanie i pielęgnacja mebli Columbia

Meble Keter Columbia 9 to niezwykle wygodny komplet w przechowywaniu. W przeciwieństwie do naturalnych materiałów takich, jak drewno, czy naturalny rattan, meble te nie wymagają zabiegów pielęgnacyjnych, czy impregnacji. Są one fabrycznie przygotowane na warunki panujące na zewnątrz. Co więcej - gdy się zabrudzą wystarczy przetrzeć je szmatką, czy zmyć myjką ogrodową. Poszewki poduszek są zdejmowane, więc wystarczy wrzucić je do pralki i uprać w niskiej temperaturze. Meble ogrodowe Keter Columbia 9 utrzymane są w stonowanej kolorystyce, co stanowi ich niepodważalny atut, gdyż świetnie sprawdzą się wśród naturalnych aranżacji. Siedziska i stół są w kolorze ciemny brąz, natomiast poduszki są jaśniejsze (kolor taupe), co prezentuje się atrakcyjnie i elegancko.

Regulowana stópka stołu Columbia

Stabilność mebli na nierównym terenie

Zestaw Columbia 9 oprócz zastosowania na równych powierzchniach takich, jak taras, świetnie sprawdzi się również na trawie w ogrodzie. Umożliwia to wyposażenie jednej z nóg stołu w regulowaną nóżkę. Zapewnia ona stabliność stołu na każdej powierzchni i niwelowanie nierówności terenu.

Maksymalne obciążenie

Każdy z foteli wytrzymuje 110 kg obciążenia, co jest bardzo dobrym wynikiem przebijającym nawet jedne z najpopularniejszych mebli ogrodowych Corfu. Stół wytrzyma obciążenie 75 kg.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Columbia Keter

Wymiary stołu:

  • wysokość: 75 cm
  • szerokość: 117 cm
  • głębokość: 117 cm

Wymiary fotela:

  • wysokość: 68 cm
  • szerokość: 56 cm
  • głębokość: 54 cm

Wymiary pufy:

  • wysokość: 38 cm
  • szerokość: 52 cm
  • długość: 46 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble przeznaczone do łatwego samodzielnego montażu według załączonej instrukcji. Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią skrzynie drewniane na taras do siedzenia skrzynie na poduszki bez na taras skrzynia ławeczka drewniana na taras skrzynia ogrodowa na taras glenwood

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×