Doniczka wyplatana COZIES L - fioletowy

(kod: 15823) Keter
99 zł

Produkt niedostępny

kod: 15823

Opis produktu

Doniczka Cozies L to nowoczesna i oryginalna donica sprawdzająca się zarówno we wnętrzu, jak i w przestrzeni zewnętrznej, na balkonie lub tarasie. Unikalny design "wyplatanej doniczki" inspirowany falami mózgowymi, przypomina wyplot szydełkowy. To idealne połączenie nowoczesności i nawiązania do nostalgicznych klimatów.

Logo Keter, Curver, allibert

Doniczka Cozies L składa się z 2 elementów - efektownej, wyglądającej na wyplataną osłonki w atrakcyjnych kolorach, oraz wkładu, który można swobodnie wyjmować, co ułatwia prace typowo ogrodnicze. Wkład posiada otwór drenażowy, dzięki czemu w zależności od potrzeb można ją używać we wnętrzu, jak i na świeżym powietrzu.

W tym wariancie doniczka występuje w kolorze fioletowym

Kolory doniczek Cozies

Doniczka może z powodzeniem być użytkowana w przestrzeni zewnętrznej - jest odporna na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych, oraz szkodliwe promieniowanie UV - oznacza to, że nie traci intensywności koloru pomimo ekspozycji słonecznej.

Zbliżenie na splot Cozies

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary doniczek Cozies L

  • Średnica: 54,1 cm
  • Wysokość: 20,4 cm
  • Waga: 1,8 kg

Dostawa i montaż mebli:

Doniczka Cozies L dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Dostarczana jest w całości i gotowa do użytku po wyjęciu z opakowania. 

Gwarancja:

Doniczka Cozies L objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Agata

    Doniczka bardzo atrakcyjna wizualnie, z dobrze zaprojektowanym wkładem. Jest w stanie wytrzymać chyba większość czynników atmosferycznych. Jestem bardzo zadowolona

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×