Zestaw mebli ogrodowych Harmony

(kod: 15288) Keter
1 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 15288

Opis produktu

Zestaw jest dostępny w wariancie: stół + 4 krzesła.

Zestaw ogrodowy Harmony został stworzony  z myślą o osobach ceniących wygodę i komfort użytkowania oraz dla tych którzy poszukują stabilnych mebli mogących posłużyć kilka lat. Pozwala na wypoczynek w bliskim gronie oraz wygodne spożywanie posiłku przy jednym stole.

W skład zestawu wchodzą 4 stabilne krzesła z podłokietnikami oraz duży, prostokątny stół o wymiarach 160x90. Meble zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego - pochodzącego częściowo z surowców wtórnych i w 100% nadającego się do poddania recyklingowi  - wytrzymałego polipropylenu. Zestaw jest odporny na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i nie spłowieje pod wpływem promieni UV. Może pozostać na zewnątrz przez cały rok, choć schowanie mebli poza sezonem przedłuży ich estetykę. 

Krzesła mają możliwość sztaplowania - ustawienia jednego na drugim, dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce. 

Meble Harmony strukturą imitują drewno jednak w przeciwieństwie do surowca naturalnego nie wyginają się, nie butwieją ani nie odbarwią. Są dodatkowo wzmocnione stalowymi profilami gwarantującymi stabilność oraz wytrzymałość.

Utrzymanie mebli w czystości jest bardzo łatwe ponieważ do czyszczenia potrzeba tylko odrobiny płynu oraz mokrej szmatki.

Do zestawu mebli mogą Państwo dobrać jeden z sześciu dostępnych kolorów poduszek na siedzisko oraz oparcie. Poduszki są na wszystkie krzesła - razem 12 poduszek (6 na siedzisko oraz 6 na oparcie).

Wnętrze poduszki wypełnione jest specjalną pianką, zewnętrzna warstwa poduszki jest wykonana z wysokiej klasy poliestru, który zabezpieczy poduszki przed wilgocią.

Dzięki poduszkom odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy, a zarazem podkreślimy swój oryginalny styl i dobry gust.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając Zestaw mebli ogrodowych Harmony otrzymują Państwo:

Duży prostokątny stół oraz 6 krzeseł wyposażonych w antypoślizgowe zakończenia.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło:

  • Szerokość: 57,5 cm
  • Głębokość: 59,5 cm
  • Wysokość z oparciem: 8,6 cm
  • Wysokość siedziska: 44,5 cm

Stół:

  • Długość: 160 cm
  • Szerokość: 90 cm
  • Wysokość: 73 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli ogrodowych Harmony przesyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.

Krzesła dostarczane są w całości, możemy je sztaplować.

Stół należy samodzielnie zmontować zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki skrzynia do przechowywania mebli ogrodowych skrzynia na poduszki mebli ogrodowych zestaw mebli ogrodwych corfu meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×