Zestaw mebli ogrodowych Harmony

Zestaw mebli ogrodowych Harmony
kliknij i zobacz 10 zdjęć
(kod: 15288) Keter
Zestaw jest dostępny w wariancie: stół + 4 krzesła. Zestaw ogrodowy Harmony został stworzony  z myślą o osobach ceniących wygodę i komfort użytkowania oraz dla tych którzy poszukują stabilnych mebli mogących posłużyć kilk... pełny opis
1 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 15288

Opis produktu

Zestaw jest dostępny w wariancie: stół + 4 krzesła.

Zestaw ogrodowy Harmony został stworzony  z myślą o osobach ceniących wygodę i komfort użytkowania oraz dla tych którzy poszukują stabilnych mebli mogących posłużyć kilka lat. Pozwala na wypoczynek w bliskim gronie oraz wygodne spożywanie posiłku przy jednym stole.

W skład zestawu wchodzą 4 stabilne krzesła z podłokietnikami oraz duży, prostokątny stół o wymiarach 160x90. Meble zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego - pochodzącego częściowo z surowców wtórnych i w 100% nadającego się do poddania recyklingowi  - wytrzymałego polipropylenu. Zestaw jest odporny na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i nie spłowieje pod wpływem promieni UV. Może pozostać na zewnątrz przez cały rok, choć schowanie mebli poza sezonem przedłuży ich estetykę. 

Krzesła mają możliwość sztaplowania - ustawienia jednego na drugim, dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce. 

Meble Harmony strukturą imitują drewno jednak w przeciwieństwie do surowca naturalnego nie wyginają się, nie butwieją ani nie odbarwią. Są dodatkowo wzmocnione stalowymi profilami gwarantującymi stabilność oraz wytrzymałość.

Utrzymanie mebli w czystości jest bardzo łatwe ponieważ do czyszczenia potrzeba tylko odrobiny płynu oraz mokrej szmatki.

Do zestawu mebli mogą Państwo dobrać jeden z sześciu dostępnych kolorów poduszek na siedzisko oraz oparcie. Poduszki są na wszystkie krzesła - razem 12 poduszek (6 na siedzisko oraz 6 na oparcie).

Wnętrze poduszki wypełnione jest specjalną pianką, zewnętrzna warstwa poduszki jest wykonana z wysokiej klasy poliestru, który zabezpieczy poduszki przed wilgocią.

Dzięki poduszkom odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy, a zarazem podkreślimy swój oryginalny styl i dobry gust.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając Zestaw mebli ogrodowych Harmony otrzymują Państwo:

Duży prostokątny stół oraz 6 krzeseł wyposażonych w antypoślizgowe zakończenia.

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło:

  • Szerokość: 57,5 cm
  • Głębokość: 59,5 cm
  • Wysokość z oparciem: 8,6 cm
  • Wysokość siedziska: 44,5 cm

Stół:

  • Długość: 160 cm
  • Szerokość: 90 cm
  • Wysokość: 73 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli ogrodowych Harmony przesyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.

Krzesła dostarczane są w całości, możemy je sztaplować.

Stół należy samodzielnie zmontować zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.