Krzesło ogrodowe Larisa grafitowe

(kod: 17372) Keter
99 zł

Produkt niedostępny

kod: 17372

Opis produktu

Krzesło ogrodowe Larisa grafitowe może stać na świeżym powietrzu nawet przez cały rok. Właściwości materiału, z którego jest wykonane sprawiają, że krzesło nie zniszczy się nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Jego zaletą jest także to, że jest to bardzo wygodny i funkcjonalny mebel.

Przechowując większą ilość krzeseł, które użyjemy podczas wizyty gości, nie musimy się martwić o to, że zajmą wiele miejsca. Można je sztaplować, co oznacza, że wkładają się jedne w drugie. Dzięki temu zajmą one tyle miejsca co jedno krzesło ogrodowe Larisa grafitowe. Są one bardzo odporne i posłużą przez wiele sezonów.

Grafitowy kolor oraz estetyczny design krzesła ogrodowego Larisa w grafitowym kolorze sprawia, że siedzisko ładnie się prezentuje. Dodatkowo jest ono komfortowe, dzięki wysokiemu oparciu oraz podłokietnikom. Natomiast nogi układające się w kształt litery „L” sprawiają, że krzesło jest bardzo stabilne.

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość oparcia: 99cm
  • szerokość: 61cm
  • głębokość: 65cm

Dostawa i montaż mebli:

Krzesła dostarczane są w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Krzesła Curver Larisa dostarczane są w całości, nie ma konieczności ich montażu. 

Krzesła można sztaplować. 

Gwarancja:

Krzesło objęte jest 2 letnią gwarancją producenta, firmy KETER.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×