Domek narzędziowy Keter Manor Pent 6x4

(kod: 13854) KeterKeter Manor
1 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 13854

Opis produktu

Domek narzędziowy Manor Pent 6x4 to doskonała oferta dla osób, które poszukują szybkiego rozwiązania na lata. Domek narzędziowy wykonano z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości, które cechuje duża wytrzymałość, trwałość, odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz na promieniowanie UV, dzięki czemu kolory domku nie blakną wraz z upływem czasu i działaniem promieni słonecznych. Postawienie domku w ogrodzie jest bardzo łatwe i nie wymaga uzyskiwania uciążliwych pozwoleń budowalnych.

Domek ogrodowy Manor Pent 6x4 jest konstrukcją całoroczną. Nie trzeba go demontować po sezonie letnim. Materiał świetnie radzi sobie ze zmiennymi czynnikami atmosferycznymi i niską temperaturą. Domek Keter Manor Pent 6x4 wyposażony jest w podłogę zdolną wytrzymać obciążenie aż do 150 kilogramów na metr kwadratowy. Podłoga chroni wnętrze przed wodą, błotem, śniegiem i gryzoniami. Zimą spadowy dach wytrzymuje obciążenie śniegiem do 75 kilogramów na metr kwadratowy. Ponadto w domku znajdują się wywietrzniki, dzięki którym cyrkulacja powietrza zachowana jest na poziomie, który chroni pozotawione wewnątrz rzeczy przed wilogcią.

Struktura i wygląd tworzywa sztucznego w domku narzędziowym Keter Manor Pent 6x4 przypomina z pewnej odległosci drewno, dlatego domek idealnie wpasuje się w otoczenie. Pojedyncze drzwi posiadają zamek (bez kłódki) chroniący przed samoczynnym otwieraniem się składzika. Prostokątne okno na froncie domku zapewnia naturalne doświetlenie wnętrza. Domem ogrodowy można dowolnie przestawiać w zależności od potrzeb.

Tworzywo sztuczne użyte do produkcji domku ogrodowego jest wykonane z przetworzonych surowców wtórnych dzięki czemu produkt jest przyjazny środowisku i nie wydziela toksyn mogących mu zaszkodzić.

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy do oferty możliwość montażu domku w Warszawie i najbliższej okolicy przez naszą firmę. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu : 22 378 32 00

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne z zadaszeniem:

  • wysokość: 200,5 cm
  • szerokość: 183,5 cm
  • głębokość: 111 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • wysokość: 195 cm
  • szerokość: 168,5 cm
  • głębokość: 97 cm

Pojemność: 3,2 m3

Powierzchnia podłogi: 1,6 m2

Szerokość drzwi: 63 cm

Waga: 46 kg

Wymiary paczki:

  • wysokość: 15 cm
  • szerokość: 200 cm
  • głębokość: 115 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w jednej paczce zawierającej wszystkie niezbędne do montażu elementy oraz instrukcję bogatą w ilustrację. Montażu najlepiej dokonywać w dwie osoby. Złożenie domku nie wymaga przeszkolenia ani specjalistycznych narzędzi.

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  instrukcja montażu domku Manor Pent 6x4

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Keter Manor

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×