Meble ogrodowe "rattan style" Morgan 95x95cm

(kod: 15129) Keter
1 300 zł

Produkt niedostępny

kod: 15129

Opis produktu

Zestaw meblo ogrodowych Morgan to doskonała propozycja ze stołem kwadratowym o wymiarach 95 cm na 95 cm wraz z czterema fotelami z podłokietnikami i poduszkami siedziskowymi. Meble doskonale imitują plecionkę technorattanową - ale technorattanem nie są. Meble wykonane są ze sztucznego tworzywa polipropylenu, jest to wysokiej jakości materiał ponieważ pochodzi od znanego z wysokiej jakości produktów firmy Keter (która jest w grupie marek firmy Curver oraz Allibert). 

Meble te są produkowane w Europie. 

Zarówno stól jak i krzesła są odporne na warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg, promieniowanie UV, mróz (ale nie wolno pozostawić tych mebli w wodzie na mrozie - ponieważ rozszerzalność wody podczas mrozu, niestety może negatywnie wpłynąć na ich konstrukcję.

"rattan style" oznacza zewnętrzny wygląd na kształ technorattanu.

Fotele posiadają wygodne podłokietniki, zaś poduszka siedziskowa zwiększa komfort dla użytkownika. Z przyczyn konstrukcyjnych nie ma możliwości ich sztaplowania.

Stół w zestawie Morgan jest w identycznym wykończeniu kolorystycznym jak fotele. Jego obwódka  posiada strukturę wyplotu, zaś blat jest gładki co ułatwia spożywanie ustawienie talerzy oraz szklanek.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając Meble ogrodowe "rattan style" Morgan 95x95cm otrzymują Państwo:

  • stół o wymiarach blatu 95x95cm
  • 4 fotele z poduszkami siedziskowymi

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu:

  • szerokość: 95 cm
  • długość: 95 cm
  • wysokość: 74,5 cm

Wymiary fotela Iowa:

  • szerokość: 62 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość oparcia: 89 cm
    + poduszka siedziskowa w komplecie

Dostawa i montaż mebli:

Meble obiadowe Morgan dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu - nalezy przymocować nogi do blatu zgodnie z załączoną instrukcją. Podobnie fotele, są przeznaczone do samodzielnego montażu - zdecydowanie zalecamy wykonywać go zgodnie z instrukcją co stanowi najszybszy sposób prawidłowego montażu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble ogrodowe corfu max 3 meble ogrodowe corfu biale meble ogrodowe corfu piaskowe meble ogrodowe corfu set white meble ogrodowe corf set max grafit meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu set max brąz taupe meble ogrodowe corfu box rattanowe technorattan meble ogrodowe corfu max 2 curver meble ogrodowe corfu set triple max meble ogrodowe corfu curver set technorattan meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×