Keter Pool Box 500L biała skrzynia ogrodowa na basen

(kod: 21940) Keter
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 21940

Opis produktu

Pool Box skrzynia ogrodowa to pojemny schowek (500 L) na różnego rodzaje akcesoria - od poduszek, przez zabawki, do narzędzi. Prezentuje się niezwykle naturalnie, a jej przypominająca rattan struktura cudownie komponuje się z wszelkimi naturalnymi elementami.

Materiał, z którego wykonana została skrzynia ogrodowa Pool Box to uformowane przez tłoczenie w procesie produkcji tworzywo sztuczne - polipropylen. Dzięki temu osiągnięto efekt struktury rattanu. Materiał jest odporny na wodę, działenie promieni UV oraz zmienne warunki temperatury i inne szkodliwe warunki atmosferyczne. Dzięki temu farba nie zacznie się łuszczyć, a skrzynia może stać na zewnątrz przez cały rok. Tworzywo zostało częściowo pozyskane z recyklingu.

Skrzynia ogrodowa Pool Box

Skrzynia Pool Box jest niemal bezobsługowa. Tworzywo nie wymaga impregnacji, czy konserwacji. By wyczyścić skrzynię, wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką z niewielką ilością łagodnego środka czyszczącego.

Pool Box skrzynia ogrodowa

Zamek daje możliwość zamknięcia do kłódkę dzięki specjalnemu przystosowaniu. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że kłódka nie znajduje się w zestawie ze skrzynią ogrodową Pool Box i należy ją dokupić oddzielnie. Zamknięcie jest szczelne i chroni wnętrze przed wilgocią, a zaraze zapewnia dobrą wentylację.

Zobacz także powiązane: skrzynie plastikowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Skrzynia na balkon Pool Box - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 64 cm
  • długość: 145 cm
  • głębokość: 73 cm

Wymiary paczki:

  • wysokość: 19 cm
  • długość: 154 cm
  • głębokość: 76cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Produkt  jest przeznaczony jest do samodzielnego, prostego montażu. Możliwy montaż przez jedną osobę.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×