Stół ogrodowy z szybą - Sumatra 95cm

Stół ogrodowy z szybą - Sumatra 95cm
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 15187) Keter
  • Grafitowy - 95x95 cm
  • Brązowy - 72x72 cm
Stół ogrodowy z szybą - Sumatra 95cm , który z założenia służy do korzystania z niego na zewnątrz, równie dobrze sprawdzi się w jadalni lub w kuchni. Wykonany został z praktycznego, odpornego i eleganckiego polipropylenu, dzięki czemu ... pełny opis

599 zł

449 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, czw, 22.02.2018
Zamów do: g. 14:00, czwartek, 22.02.2018
Pozostało: 4h 13min
kod: 15187

Opis produktu

Stół ogrodowy z szybą - Sumatra 95cm, który z założenia służy do korzystania z niego na zewnątrz, równie dobrze sprawdzi się w jadalni lub w kuchni. Wykonany został z praktycznego, odpornego i eleganckiego polipropylenu, dzięki czemu będzie służył z powodzeniem przez wiele sezonów.

Logo Keter, Curver, allibert

Struktura stołu sprawia wrażenie, że jest to mebel delikatny, jednak warto pamiętać że wykonano go z niezwykle mocnego i odpornego materiału. Stół ogrodowy z szybą - Sumatra 95 cm wyprodukowano z fabrycznie tłoczonej plecionki polipropylenowej, która wykazuje się niezwykłą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Jest ona wodoodporna, niepodatna na działanie wilgoci czy mrozu. Stół, którego kolorystyka utrzymana jest w ciemnobrązowych barwach, i który często poddawany jest dużemu nasłonecznieniu może z czasem tracić swój oryginalny kolor. W przypadku polipropylenu nie ma takiego zagrożenia, ponieważ ten materiał odporny jest na działanie promieni UV. Istotną cechą jest także to, że stół nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Stół Sumatra aranżacja

Charakteru stołowi ogrodowemu z szybą - Sumatra 95 cm dodaje blat, który wykonano z hartowanej szyby o 5 mm grubości. Szybie nadano mleczny kolor, który doskonale komponuje się z ciemnobrązową barwą polipropylenu.

Dzięki tym cechom stół nie traci swojego koloru, a także nie wymaga konserwacji ani impregnowania. Może stać na zewnątrz przez cały rok i nic mu nie będzie. Odpada więc uciążliwy problem chowania mebli na zimę. 

Stół tarasowy Keter Sumatra przeznaczony jest do samodzielnego, łatwego montażu.

Stół Sumatra

Zobacz także powiązane: Stoły ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół Sumatra wymiary

Wymiary stołu:

  • szerokość: 95 cm
  • długość: 95 cm
  • wysokość: 74,5 cm

Wymiary paczki:

  • szerokość: 95 cm
  • długość: 95 cm
  • wysokość: 9,6 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 95
Kształt blatu prostokątny lub (i) kwadratowy
Szerokość [cm] 95
Wysokość [cm] 74,5

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem kuriera i przeznaczony jest do samodzielnego, łatwego  montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.