Kinkiet Pietra

(kod: 07278)
Solidnie wykonana lampa z kolekcji Futuris marki Azzardo. Wykonana z białego szkła i chromowanego metalu.   Wymiary : wysokość : 26cm szerokość : 18cm Źródło światła : G9 1 x MAX 40W ... pełny opis
169 zł

Produkt niedostępny

kod: 07278

Opis produktu

Solidnie wykonana lampa z kolekcji Futuris marki Azzardo. Wykonana z białego szkła i chromowanego metalu.

 

Wymiary :

wysokość : 26cm

szerokość : 18cm


Źródło światła :

G9 1 x MAX 40W

 

Warunki dostawy i reklamacji:

Ze względu na ryzyko uszkodzenia w transporcie przy zakupie lamp obowiązują specyficzne zasady reklamacji:
1. Przy dostawie towaru prosimy o sprawdzenie opakowania pod względem ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych.
2. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki od kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić stan przesyłki w środku w obecności kuriera.
3. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia lub niezgodności z zamówieniem.
4. W przypadku wykrycia wady przesyłki należy odmówić jej przyjęcia i spisać z kurierem raport uszkodzenia na specjalnym druku, który jest jedyną podstawą reklamacji.
5. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie sklepu jesli zaszłaby sytuacja uszkodzenia towaru
 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.