Kinkiet Tears

(kod: 07287)
Bardzo elegancki kinkiet marki Azzardo. Dopełni stylowe wnętrze nadając mu niepowtarzalnego wyrazu. Wykonany z kryształu i metalu.   Wymiary : wysokość : 42cm szerokość : 29cm   Żródło światła ... pełny opis
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 07287

Opis produktu

Bardzo elegancki kinkiet marki Azzardo. Dopełni stylowe wnętrze nadając mu niepowtarzalnego wyrazu. Wykonany z kryształu i metalu.

 

Wymiary :

wysokość : 42cm

szerokość : 29cm
 

Żródło światła :

G4 x 2 MAX 20W
 

 

Warunki dostawy i reklamacji:

Ze względu na ryzyko uszkodzenia w transporcie przy zakupie lamp obowiązują specyficzne zasady reklamacji:
1. Przy dostawie towaru prosimy o sprawdzenie opakowania pod względem ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych.
2. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki od kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić stan przesyłki w środku w obecności kuriera.
3. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia lub niezgodności z zamówieniem.
4. W przypadku wykrycia wady przesyłki należy odmówić jej przyjęcia i spisać z kurierem raport uszkodzenia na specjalnym druku, który jest jedyną podstawą reklamacji.
5. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie sklepu jesli zaszłaby sytuacja uszkodzenia towaru.
 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.