Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Klej 25kg - Incana

(kod: 16764) Produkt wyprodukowany w Polsce Incana
44 zł + dostawa 20 zł
  • Wysyłka w 5 do 9 dni
  • kod: 16764

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Płytki dekoracyjne to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Najwyższej jakości okładziny ścienne znanego na rynku producenta Incana zapewnią niepowtarzalny wygląd dla każdej przestrzeni. Producent posiada w ofercie zarówno płytki imitujące cegłę, kamień jak i innego typu dekoracje ścian.

Logo Incana

Klej Incana to wysokoplastyczna zaprawa klejowa polecana do montażu produktów marki Incana.

Zaprawa charakteryzuje się mrozo- i wodoodpornością. Przeznaczona jest do klejenia kamienia dekoracyjnego, płytek ceramicznych, terakoty - zarówno na ścianach jak i podłogach.

Wysokogatunkowe komponenty wykorzystane do stworzenia kleju pozwala na wykorzystanie go zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Klej stosować można na takich podłożach jak beton, anhydryt, tynki: cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe, mocne , dobrze przyczepne powłoki malarskie, beton komórkowy.

Klej incana

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

 

  • Pojemność: 25kg
  • Miejsce stosowania: klej wewnętrzny i zewnątrzny
  • Wydajność: 2-3kg / 1m2 (1worek 25kg= 8 do 10m2)

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 25kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż okładzin ściennych: Instrukcja montażu Incana 

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x