Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Klej Den Braven Polymer X - klej do paneli poliuretanowych

(kod: 17203) Produkt wyprodukowany w Polsce VIA Panels
25 zł

Produkt niedostępny

kod: 17203

Opis produktu

Panele dekoracyjne 3D wykonane z lekkiego poliuretanu to doskonała alternatywa dla ciężych i trudniejszych w montażu paneli gipsowych. Marka VIA Panels oferuje panele piankowe najwyższej jakości - gwarantuje to ich wytrzymałość oraz doskonałą prezencje przez długie lata. Panele wykonywane są w Polsce. Firma posiada długoletnie doświadczenie na rynku co przekłada się na jakość oferowanych produktów. Panele z pianki poliuretanowej sprawdzą się zarówno w mieszkaniach jak i lokalach użytkowych - stworzą niepowtarzalne, oryginalne wnętrze.

VIA Panels Logo Slot

Do montażu paneli poliuretanowych VIA Panels producent poleca wykorzystanie kleju Den Braven Polymer X w kolorze białym. 
Klej został specjalistycznie przetestowany w kierunku montażu paneli ściennych - idealnie nadaje się do klejenia paneli poliuretanowych a także do uzupełniania łączeń między panelami 3D. Zastosowanie zaleceń montażowych oraz kleju Den Braven Polymer X gwarantuje solidne łączenie między ścianą a dekoracją.

Den Braven Polymer X jest bardzo wydajny - jedno opakowanie (290ml) wystarcza na montaż około 7szt paneli (zależne jest to od krzywizn ściany).

VIA Panels - Den Braven Polymer X biały

W razie pytań bądź wątpliwości –  skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

 

  • Pojemność: 290ml
  • Wydajność: ok 7szt paneli (zależne od krzywizn ściany)
  • Kolor: biały
  • Zastosowanie: montaż paneli oraz uzupełnianie łączeń

Podana cena dotyczy 1 szt.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Panele zapakowane są pojedynczo – w opakowanie kartonowe – które następnie są umieszczone w opakowaniu zbiorczym dla danego zamówienia.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia – polecany klej to DEN BRAVEN Unifix oryginal biały (Polymer). Panele można dowolnie docinać – niezbędny będzie do tego nożyk do tapet (zalecamy szerokie ostrze 18 mm - aby pewniej przeprowadzić cięcie).

Zobacz jak prosty jest montaż poliuretanowych paneli 3D: Instrukcja montażu paneli poliuretanowych

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×