Komfortowy komplet wypoczynkowy technorattan Vicenza popielaty

(kod: 19504) Bel Giardino
6 090 zł

Produkt niedostępny

kod: 19504

Opis produktu

Komfortowy komplet wypoczynkowy technorattan Vicenza popielaty, w skład którego wchodzi sofa,  dwa fotele z wysokimi poduszkami i okrągły stolik kawowy, charakteryzują się przede wszystkim wyjątkowym designem. Meble wykonane są z technorattanu o bardzo szerokim, oryginalnym splocie. Wyjątkowo grube poduchy nie tylko nadają całości oryginalnego wyglądu, ale są też bardzo komfortowe i co równie ważne, dzięki impregnacji mają zwiększoną odporność na wilgoć. 

Wygodne ekskluzywne meble ogrodowe technorattan Vicenza

Technorattan, z którego wykonany jest komfortowy komplet wypoczynkowy Vicenza w popielatym kolorze jest odporny na niesprzyjające warunki pogodowe, jak np. deszcz, śnieg, a także promieniowanie UV. Aluminiowy stelaż mebli jest stabilny i odporny na korozję. Cały zestaw nie wymaga konserwacji, a większe zabrudzenia można z bez trudu usunąć przy pomocy mokrej ściereczki.

Oryginalne meble ogrodowe technorattan Vicenza popielaty

Komfortowy komplet wypoczynkowy technorattan Vicenza w bardzo modnym popielatym kolorze będzie stylowo i bardzo elegancko prezentował się nie tylko na zewnątrz w ogrodzie lub na tarasie, ale również wewnątrz domu, np. w salonie lub większej kuchni. Meble z technorattanu idealnie nadają się także do ustawienia w lokalach użytkowych np. w kawiarniach i hotelach.

Podłokietnik technorattan Vicenza

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa:

  • szerokość: 170 cm
  • głębokość: 66 cm
  • wysokość: 84 cm

Fotel:

  • szerokość: 87 cm
  • głębokość: 66 cm
  • wysokość: 84 cm

Stolik kawowy:

  • średnica: 95 cm
  • wysokość: 45 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze popielatym

Poduszki o grubości 20 cm, kolor poszewek do wyboru: jasny beż lub roślinne wzory

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×