Zestaw mebli ogrodowych Wello4Hero

(kod: 16048) Curver
1 249 zł

Produkt niedostępny

kod: 16048

Opis produktu

Wello4hero to zestaw, który znakomicie się sprawdzi nie tylko podczas posiłków, ale i w czasie leniwego letniego wypoczynku. Wysoki stół Wellington z gładkim blatem i cztery krzesła ogrodowe Hera zapewnią odpowiednią wygodę w czasie letniego obiadu czy grilla. A po skończonym posiłku będziemy mogli wygodnie rozłożyć się na krzesłach – ich regulowane, wysokie oparcie i szerokie podłokietniki sprawiają, że krzesła Hera z powodzeniem mogą pełnić funkcję ogrodowego fotela.

Meble Corfu produkowane są w węgierskiej fabryce firmy Keter

 

Logo Keter, Curver, allibert

Wygoda i wielofunkcyjność to jednak nie jedyne zalety kompletu. Zestaw Wello4hero wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na wodę, promieniowanie UV i temperatury, więc meble nie wyblakną i nie odkształcą się pod wpływem warunków atmosferycznych. Producentem zestawu jest uznana w Polsce marka Curver, współpracująca w ramach jednej grupy z takim producentami jak Keter i Allibert. Cała grupa znana jest z produkcji wysokiej jakości mebli i akcesoriów z tworzyw sztucznych.

Warto dodać, że komplet jest niezwykle łatwy do czyszczenia. Wystarczy przetrzeć go mokrą szmatką, można też użyć delikatnego detergentu. Duża wytrzymałość kompletu na wodę sprawia, że Wello4hero można myć również wężem ogrodowym. Przechowywanie mebli również nie sprawi nam kłopotu – zarówno krzesła, jak i stół, są składane i po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. W stole wycięte są specjalne otwory umożliwiające łatwe i wygodne zamontowanie parasola ogrodowego.

Składane krzesło Hera z regulowanym podłokietnikiem

Składane i regulowane  krzesło Hera

 

Zamawiając Zestaw mebli ogrodowych Wello4Hero otrzymują Państwo:

Zestaw mebli Wello4Hero w kolorze zielonym, zawierający jeden stół Wellington oraz 4 krzesła Hera. 

Wymiary elementów zestawu:

Stół ogrodowy Wellington owalny:

  • długość: 184 cm
  • szerokość: 103 cm
  • wysokość blatu: 73 cm

Krzesła Hera: 

  • wysokość oparcia: 110 cm
  • szerokość siedziska: 64 cm
  • głębokość siedziska: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Krzesła dostarczane są w całości, gotowe do użytku. Wystarczy je rozłożyć i można cieszyć się wypoczynkiem. 

Stół należy samodzielnie zmontować zgodnie z załączoną instrukcją - przymocować nogi do blatu.

Gwarancja:

Meble ogrodowe Wello4Hero są objęte dwuletnią gwarancją europejskiego producenta. Nie obejmuje ona uszkodzeń wynikłych ze złego przechowywania produktu, a także niezabezpieczenia go przed złymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak gradobicie czy wichura.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki skrzynia do przechowywania mebli ogrodowych skrzynia na poduszki mebli ogrodowych zestaw mebli ogrodwych corfu meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x