Komplet mebli ogrodowych z technorattanu Katania

(kod: 19505) Bel Giardino
3 090 zł

Produkt niedostępny

kod: 19505

Opis produktu

Komplet mebli ogrodowych z technorattanu Katania to zestaw, na który składają się sofa, 2 fotele oraz stolik z blatem z hartowanego szkła, o zwiększonej odporności na zadrapania. Zestaw ten jest wykonany bardzo estetycznie, z najlepszej jakości materiałów. Technorattan, który idealnie odwzorowuje naturalny rattan, jest odporny na działanie niesprzyjających warunków pogodowych, jak deszcz czy śnieg oraz promienie UV.

Meble technorattan Katania w ogrodzie

Komplet mebli ogrodowych z technorattanu Katania wyposażony jest w stabilny aluminiowy stelaż, odporny na rdzę. Do każdego siedziska dołączono komfortowe poduchy. Zestaw łatwo utrzymać w czystości, do usunięcia ewentualnych plam należy użyć wilgotnej ściereczki.

Meble ogrodowe technorattan Katania zbliżenie

Komplet mebli ogrodowych z technorattanu Katania będzie idealnym pomysłem na aranżację miejsca wypoczynkowego w ogrodzie lub na tarasie. Sprawdzi się on szczególnie w pogodne dni, kiedy będziemy chcieli spędzić czas w komfortowych warunkach na świeżym powietrzu. Meble z technorattanu bardzo dobrze komponują się z naturalną zielenią.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

Sofa:

  • szerokość: 122 cm
  • głębokość: 72 cm
  • wysokość: 87 cm

Fotel:

  • szerokość: 68 cm
  • głębokość: 72 cm
  • wysokość: 87 cm

Stolik kawowy:

  • szerokość: 100 cm
  • głębokość: 50 cm
  • wysokość: 42 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze ciemnokawowym

Poduszki w kolorze jasnobeżowym

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×