Komplet obiadowy z technorattanu - stół La Vita, fotele Amanda Modern

(kod: 15091) iCasa
5 210 zł

Produkt niedostępny

kod: 15091

Opis produktu

Stół La Vita 200 cm, 6 foteli Amanda Modern to komplet obiadowy z technorattanu, który doda blasku Waszemu ogrodowi, a także świetnie sprawdzi się jako wyposażenie domu lub mieszkania, restauracji czy hotelu. Meble z zestawu są bardzo eleganckie i charakteryzują się wysoką precyzją wykończenia. Stylowy zestaw technorattanowy oferuje sześć miejsc siedzących przy stole o długości 200 cm.

Meble charakteryzują się wysoką trwałością i wytrzymałością, dzięki temu że zostały wykonane z technorattanu, czyli rattanu syntetycznego. Technorattan jest materiałem sztucznym, który ma imitować prawdziwy rattan. Jest od niego jednak bardziej wytrzymały i nie wymaga konserwacji. Technorattan jest wodoodporny, niewrażliwy na działanie czynników pogodowych i odporny na działanie szkodliwych promieni UV. Meble nie tracą swoich kolorów, dłużej wyglądają jak nowe i są bardzo łatwe w utrzymaniu. Do ich czyszczenia wystarczy woda lub wilgotna szmatka. 

Postokątny stół La Vita o długości 200 cm ma blat z przezroczystego, hartowanego szkła o grubości 8 mm. Blat ze szlifem trapezowym przymocowany jest do stołu za pomocą przyssawek. Szklany blat jest absolutnie bezpieczny.

Sześć foteli Amanda Modern posiada poliestrowe poduszki na siedzenia. Poduszki na siedzenia mają około 5,5 cm grubości co sprawia, że siedzisko wraz z nimi znajduje się na wysokości 46 cm. Poduszki mają impregnowane teflonem wodoodporne poszewki z suwakiem. To znacznie ułatwia ich zdjęcie i oddanie do prania.

Stół La Vita 200 cm oraz 6 foteli Amanda Modern opiera się na lekkiej aluminiowej konstrukcji. Jej niewielki ciężar pozwala na łatwe przenoszenie zestawu. 

 

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Komplet obiadowy z technorattanu - stół La Vita, fotele Amanda Modern otrzymują Państwo:

 • 6 foteli Amanda Modern
 • poduszki na siedziska do foteli
 • prostokątny stół La Vita

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary foteli:

 • szerokość: 56 cm
 • głębokość: 64 cm
 • wysokość: 85,5 cm
 • wysokość siedziska: 46 cm
 • grubość poduszek: 5,5 cm

Wymiary stołu:

 • długość: 200 cm
 • szerokość: 90 cm
 • wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej i od razu gotowe do użycia.

Gwarancja:

Meble z zestawu objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×