Komplet wypoczynkowy narożny z ekoskóry Cordoba 1,5BK

(kod: 16627) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
3 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 16627

Opis produktu

Komplet wypoczynkowy narożny z ekoskóry Cordoba 1,5BK polskiego producenta Laski Meble od lat święci triumfy na rynku luksusowych mebli tapicerowanych, ale oferowany jest w przystępnej dla każdego cenie. Doskonale wygląda zarówno w przestronnych salonach, jak i w nieco mniejszych pokojach. Proponowany model dostępny jest w wersji 1,5BK o wymiarach 190x125 cm.

Komplet wypoczynkowy narożny z ekoskóry Cordoba 1,5BK to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią innowacyjne podejście do projektowania mebli. Mebel sprawdzi się jako wygodne miejsce do siedzenia oraz jako obszerne, komfortowe łóżko. Dzięki systemowi “Delfin” narożnik można bardzo szybko rozłożyć, a zastosowane sprężyny gwarantują, że powstałe w ten sposób łóżko zapewnia spokojny sen. W środku znajduje się pojemna szuflada na pościel z łatwym dostępem.

Zbliżenie na materiał - Cordoba

Wygodne, szerokie podłokietniki oraz zagłówki, które można usytuować zgodnie z życzeniem klienta sprawiają, że jest to narożnik, który sprosta wszelkim wymaganiom. Dodatkowo podłokietniki mogą pełnić funkcję stolików na szklankę lub talerz z przekąskami.

Uniwersalna kolorystyka pasuje do wnętrz utrzymanych w różnym stylu. Mebel pokryty jest eko-skórą, która do złudzenia przypomina materiał naturalny.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika Cordoba

  • Długość: 238 cm
  • WysokośćL 91 cm
  • Głębokość: 211/96 cm
  • Długość powierzchni do spania: 190 cm
  • Szerokość powierzchni do spania: 125 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Cordoba zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika za pomocą metalowych szczepów nasadzanych jeden w drugi.

Waga poszczególnych elementów:

  • 1,5BK (moduł z szufladą) - 40 kg
  • E (moduł narożny) - 29 kg
  • 2F (moduł z wózkiem) - 55 kg

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×