Komplet z technorattanu La Vita 200cm i 6 foteli Amanda Royal

(kod: 15087) iCasa
6 570 zł

Produkt niedostępny

kod: 15087

Opis produktu

Stół La Vita 200 cm, 6 foteli Amanda Royal to technorattanowe meble ogrodowe, które nadają się idaelnia do użytku w pomieszczeniu, na przykład w hotelu czy restauracji, jak i na zewnątrz, na tarasie czy w przydomowym ogrodzie lub na działce. Meble cechuje elegancki wygląd i precyzyjne wykonanie. Nie ma tu miejsca na niedoróbki. Komplet z technorattanu oferuje sześć miejsc siedzących na wygodnych fotelach Amanda Royal z poduszkami na siedzeniach.

Komplet ogrodowy La Vita 200cm i 6 foteli Amanda Royal to meble wykonane z technorattanu, a więc materiału sztucznego, który ma przypominać naturalny rattan. Jest od niego jednak znacznie trwalszy. Technorattan jest materiałem odpornym na działanie czynników atmosferycznych, wodoodpornym i nie szkodzą mu promienie UV. Meble dłużej wyglądają jak nowe i nie tracą swoich kolorów. Do tego nie wymagają żadnej konserwacji i są bardzo łatwe w utrzymaniu. Do ich czyszczenia wystarczy wilgotna szmatka i woda.

Eleganckie i wygodne fotele ogrodowe Amanda Royal mają siedzisko na wysokości 46 centymetrów. W tym wymiarze kryją się również komfortowe poduszki w poszewkach z poliestru impregnowanego teflonem. Poduszki są wodoodporne, a suwak wszyty w poszewce ułatwia jej zdjęcie i pranie.

Duży stół ogrodowy o wymiarach 200x90 cm ma bezpieczny dla użytkowników blat z hartowanego, przezroczystego szkła o grubości 8 mm.

Całość opiera się na aluminiowej, lekkiej konstrukcji malowanej proszkowo. Aluminiowy stelaż jest odporny na rdzę. Jego niewielka waga pozwala na łatwe przenoszenie mebli.

 

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Komplet z technorattanu La Vita 200cm i 6 foteli Amanda Royal otrzymują Państwo:

  • sześć foteli Amanda Royal wraz z poduszkami na siedzeniach
  • prostokątny stół ogrodowy La Vita

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary foteli:

  • szerokość: 64 cm
  • głębokość: 56 cm
  • wysokość: 85,5 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • grubość poduszek: 5,5 cm

Wymiary stołu:

  • długość: 200 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera i są od razu gotowe do użycia.

Gwarancja:

Gwarancja na oferowane meble wynosi 24 miesiące.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×