Komplet z technorattanu z fotelami Poco czarny

(kod: 19400) Bello Giardino
1 139 zł

Produkt niedostępny

kod: 19400

Opis produktu

Zestaw mebli stołowych Poco to połączenie prostoty i elegancji w jednym. Zestaw ogrodowy Poco sprawdzi się świetnie nie tylko jako wyposażenie ogrodu, tarasu czy werandy. To także doskonałe meble do kawiarni, restauracji czy lokalu bistro. Cechą charakterystyczną oferowanego zestawu jest wysoka jakość oraz precyzyjne wykończenie. 

Komplet z technorattanu z fotelami Poco to dwa kubełkowe fotele z podłokietnikami i z poduszkami na siedziskach oraz okrągły stolik o średnicy 60 centymetrów.

Zestaw mebli stołowych Poco czarny

Meble z zestawu stołowego Poco doskonale radzą sobie z różnymi warunkami atmosferycznymi. Nie straszne im są deszcz, wiatr czy palące słońce. Materiały, z których wykonano fotele oraz stół mają te same cechy, są wodoodporne, odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz na działanie promieni UV. 

Krzesła z podłokietnikami wykonane są z wytrzymałego technorattanu o szerokości 7-8 mm i grubości 1,2 mm. Technorattan, czyli inaczej rattan syntetyczny, jest materiałem sztucznym, z którego często wykonuje się trwałe meble do ogrodu oraz inne wyposażenie. Krzesła nie odkształcają się i nie tracą swoich kolorów, dzięki czemu dłużej wyglądają jak nowe.

Do krzeseł dołączono wygodne poduszki na siedziska w kolorze ecru, podnoszące komfort wypoczynku. Wodoodporne, poliestrowe poszewki mają wszyty suwak, dzięki któremu łatwiej je zdjąć i oddać do prania w razie zabrudzenia.

Stolik z zestawu Poco czarny

Okrągły stół z blatem o średnicy 60 cm wykonano z tworzywa pollywood. Materiał ten ma te same cechy co technorattan, ale wyglądem przypomina drewno. Stolik ogrodowy opiera się na lekkiej, aluminiowej konstrukcji.

Zestaw mebli stołowych Poco nie wymaga konserwacji. Do czyszczenia mebli wystarczy użycie wody z myjki. Dopuszczalne jest stosowanie łagodnych środków czyszczących.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Komplet z technorattanu z fotelami Poco czarny otrzymują Państwo:

 • dwa fotele z podłokietnikami
 • poduszki na siedziska
 • okrągły stolik kawowy

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary foteli:

 • szerokość: 60 cm
 • głębokość: 60 cm
 • wysokość: 88 cm
 • wysokość od podłoża do siedziska: 43 cm
 • wysokość oparcia od siedziska: 45 cm
 • szerokość podłokietników i oparcia: 4 cm

Wymiary stolika:

 • średnica: 60 cm
 • wysokość: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera pod wskazany przez Klienta adres. Fotele przesyłane są w stanie gotowym do użytku. Stół ogrodowy przeznaczony jest natomiast do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×