Komputerowe biurko z nadstawką IV

(kod: 15471)
559 zł

Produkt niedostępny

kod: 15471

Opis produktu

Tradycyjne, komputerowe biurko z nadstawką będzie idealnie uzupełniać wnętrze biura, pokoju dla starszego dziecka lub domowego gabinetu. Praktyczne rozwiązania, duży blat pozwalają optymalnie zorganizować pracę i komfortowo spędzić czas, wykonując obowiązki.

Biurko IV - aranżącja

 

Zaletą  biurka komputerowego z nadstawką jest niewątpliwie jego duży blat. Wymiary 126 x 60 cm gwarantują wystarczająco dużo miejsca na idealne zorganizowanie przestrzeni do pracy. Dodatek w postaci nadstawki na monitor oraz wysuwanej półki pod klawiaturę na prowadnicach rolkowych jeszcze zwiększają możliwości organizacji. Po lewej stronie biurka znajduje się także półka na komputer i dodatkowa przestrzeń na czasopisma lub dokumenty. Z przeciwnej strony są szuflada oraz wygodna szafka z dwiema półkami.

Biurko IV rozłożone

 

Do pracy biurowej jest potrzebny stabilny mebel. Komputerowe biurko z nadstawką IV wyprodukowano z myślą o bezpieczeństwie, zastosowane solidne płyty meblowe o grubości 18 mm gwarantują stabilność.

 

Wymiary elementów zestawu:

 

Biurko IV - wymiary

  • Szerokość: 126 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Wysokość: 75 cm
  • Waga: 52,5 kg

Dostawa i montaż mebli:

Biurko dostarczane jest wczęściach do samodzielnego montażu. Zapakowane jest w dwie paczki o wagach 30 i 23 kg. W zestawie znajdują się wszelkie niezbędne elementy montażowe, instrukcja i gwarancja.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×