Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Königshütte Mauer - Płytki ceglane narożne

(kod: 16318) Produkt wyprodukowany w Polsce Mauer
9 zł

Produkt niedostępny

kod: 16318

Opis produktu

Cegła montowana na ścianie to klasyczne rozwiązanie, jakie sprawdzi się w każdym wnętrzu podczas jego aranżacji. Nowoczesne loftowe stylizacje jak i klasyczny, retro wystrój urozmaicone mogą być tego typu produktem. Płytki marki Mauer to wykonywane z wielką pieczołowitością prawdziwe płytki ceglane. Surowce najwyższej jakości oraz dokładne wykonanie płytek gwarantuje doskonały wygląd produktu końcowego a zarazem gwarantuje jego długowieczność.

Mauer - płytki ceglane

Płytki Mauer zastosować można je zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziennym, korytarzu - praktycznie w każdym pomieszczeniu zarówno w zaciszu domowym jak i przestrzeni publicznej. Wariantów jest wiele, zaś produkt gwarantuje elegancki i stylowy wygląd ściany.
Płytki posiadają unikatową strukturę oraz wybarwienie – są unikatowe, nie ma dwóch takich samych płytek.

Model płytki Königshütte Mauer to najpopularniejszy model płytki ceglanej marki Mauer. Model ten doskonale prezentuje się na ścianach czołowych tworząc niepowtarzalny klimat w cały pomieszczeniu. Liczne wybarwienia oraz nieregularna struktura płytki to cechy charakterystyczne dla tego modelu. Kolorystyka zachowana jest w tonacji od pomarańczu aż po burgund.

 

Płytki Königshütte

Płytki ceglane to wygodne rozwiązanie aranżacyjne stosowane mogą być zarówno zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzą się także na ścianach w kuchni, salonie, sypialni a także w gabinetach i biurach.
Przy chęci zastosowania płytek w kuchni zalecamy użycie farby matowej – w takim miejscu płytka narażona jest na kontakt z tłuszczem, co może pozostawiać plamy. Użycie farby ułatwi zatrzymanie wody oraz czyszczenie płytek. Produkt nie może być stosowany w miejscach, które są narażone na stały kontakt z wodą – np. pod prysznicem, przy wannie.
Płytki nadają się także do tworzenia różnego typu zabudowy – np. kominka bądź jego okolic – są ognioodporne.

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]


Płytki narożne Königshütte - Mauer

Płytki marki Mauer sprzedawane są w stanie gotowym do montażu. Proces ten nie jest trudny, jednak polecamy zlecenie tego typu prac profesjonalnej ekipie montażowej.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika

  • Szerokość: 25-26 cm
  • Wysokość: 6.4-6.7 cm
  • Grubość: 5,8-6,1 cm
  • Waga: 0,5 kg (1 płytka)
  • Pojemność opakowania: 1mb
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 14 szt
  • Cena za 1 mb: 109,00 zł
  • Materiał: cegła

Płytki narożne sprzedawane są na sztuki lub metry bieżące.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Montaż płytek ceglanych jest prosty – radzimy jednak zlecenie tego typu prac ekipie montażowej. Płytki powinny być montowane na płycie g-k bądź na otynkowanej ścianie.

Zobacz jak prosty jest montaż płytek ceglanych: Instrukcja montażu Mauer

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x