Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Königshütte Mauer - Płytki ceglane

(kod: 16057) Produkt wyprodukowany w Polsce Mauer
109 zł

Produkt niedostępny

kod: 16057

Opis produktu

Cegła jako dekoracja ścienna klasyczne rozwiązanie, jakie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Taki produkt doskonale pasować będzie zarówno do nowoczesnych, loftowych aranżacji jak i do tych klasycznych, zachowanych w stylu retro. Marka Mauer oferuje naturalne, prawdziwe płytki ceglane które wykonywane są z wielką pieczołowitością i dokładnością. 

Cegła ścienna Mauer

Płytki Mauer idealnie sprawdzą się w każdego rodzaju przestrzeni - zarówno zaciszu domowym jak i lokalach publicznych jak hotele, restauracje. Cegła pasuje do wielu stylów aranżacyjnych, co daje nam nieograniczone możliwości. Płytki posiadają unikatową strukturę oraz wybarwienie – są unikatowe, nie ma dwóch takich samych płytek.

Model płytki Königshütte Mauer to najpopularniejszy model płytki ceglanej marki Mauer. Model ten doskonale prezentuje się na ścianach czołowych tworząc niepowtarzalny klimat w cały pomieszczeniu. Liczne wybarwienia oraz nieregularna struktura płytki to cechy charakterystyczne dla tego modelu. Kolorystyka zachowana jest w tonacji od pomarańczu aż po burgund.

 

Płytki Königshütte ułożenie

Płytki ceglane to wygodne rozwiązanie - produkt może być montowany zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz jako elewacja. Zastosowane mogą być także na ścianach w kuchni, salonie, sypialni a także w gabinetach i biurach.
Przy chęci zastosowania płytek w kuchni zalecamy użycie farby matowej – w takim miejscu płytka narażona jest na kontakt z tłuszczem, co może pozostawiać plamy. Użycie farby ułatwi zatrzymanie wody oraz czyszczenie płytek. Produkt nie może być stosowany w miejscach, które są narażone na stały kontakt z wodą – np. pod prysznicem, przy wannie.
Płytki nadają się także do tworzenia różnego typu zabudowy – np. kominka bądź jego okolic – są ognioodporne.

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Płytki marki Mauer sprzedawane są w stanie gotowym do montażu. Proces ten nie jest trudny, jednak polecamy zlecenie tego typu prac profesjonalnej ekipie montażowej.

Do pokrycia 1m2 powierzchni potrzebne jest ok 56szt płytek.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary płytki Königshütte - Mauer

  • Szerokość: 25-26 cm
  • Wysokość: 6.4-6.7 cm
  • Grubość: 1.8-2.1 cm
  • Waga: 0,5 kg (1 płytka)
  • Pojemność opakowania: 0,5m2
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 36 szt
  • Użycie na 1 m2: 56 szt
  • Cena za 1 m2: 109,00 zł
  • Materiał: cegła

Podana cena dotyczy 1m2 płytek – czyli 2 opakowań po 0,5m2.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Montaż płytek ceglanych jest prosty – radzimy jednak zlecenie tego typu prac ekipie montażowej. Płytki powinny być montowane na płycie g-k bądź na otynkowanej ścianie.

Zobacz jak prosty jest montaż płytek ceglanych: Instrukcja montażu Mauer

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x