Biurowy kontenerek na kółkach Murano czarny

(kod: 15409) Hubertus
  • Czarny Połysk
  • Biały Połysk
  • Dąb sonoma + biały połysk
  • Wenge
Biurowy kontenerek na kółkach to idealne rozwiązanie dla optymalnej organizacji pracy. Wyposażony w trzy szuflady kontener pozwoli przechowywać aktualne dokumenty i akcesoria biurowe w zasięgu ręki. Kontener Murano Hubertus tworz... pełny opis

499 zł

399 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 15409

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 57
Długość [cm] 49
Szerokość [cm] 42

Opis produktu

Biurowy kontenerek na kółkach to idealne rozwiązanie dla optymalnej organizacji pracy. Wyposażony w trzy szuflady kontener pozwoli przechowywać aktualne dokumenty i akcesoria biurowe w zasięgu ręki.

Kontener Murano Hubertus tworzy idealną kompozycję z pozostałymi meblami z serii Murano. Może też tworzyć zestawy z meblami w kolorze białym.

Całość wykonano z płyty MDF o grubości 17 mm. Fronty pokryte są odpornym na ścieranie i zadrapania akrylem. Dzięki temu front uzyskał idealną gładkość. Korpus jest matowy.

Szuflady są wygodne w użyciu dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym. Satynowe uchwyty idealnie komponują się z czarnym kolorem frontów. Tylne kółka wyposażono w hamulce co pozwala na idealne umieszczenie kontenera w najwygodniejszym miejscu.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble firmy Hubertus zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 57
Długość [cm] 49
Szerokość [cm] 42

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt wysyłany jest w paczce o wymiarach 52 x 53 x 17 cm i wadze 26 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.