Kontenerek biurowy z szufladami dąb sonoma Murano

(kod: 15408) Hubertus
499 zł 399 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 19,95zł

  • Wysyłka w 15 do 20 dni
  • kod: 15408

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 57
Długość [cm] 49
Szerokość [cm] 42

Opis produktu

Biurowy kontener Murano wykonany jest w jasnej kolorystyce w popularnym stylu skandynawskim. To połączenie płyty drewnopodobnej w kolorze dąb sonoma z białym wysokopołyskowym akrylem.

Korpus kontenerka wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej w kolorze dab sonoma, fronty natomiast wykończone są wysokopołyskowym akrylem nadającym powierchni mebla efekt tafli szkła. Dla kontrastu uchyty zamontowane na szufladach są matowe.

Kontener posiada kółeczka co pozwala na łatwe przestawianie go z miejsca na miejsce, w czasie pracy można wykorzystać zamontowane do dwóch kółek hamulce aby stał w jednym miejscu i nie przesuwał się.

Kolekcja Murano to nowoczesne meble biurowe, poza kontenerkiem składają się na nią podstawowe meble takie jak: biurka, szafy, regały i komody. Kolekcja podzielona jest na cztery wersje kolorystyczne, klasyczny kolor wenge, nowoczesne biały i czarny połsyk oraz połączenie białego z kolorem dąb sonoma.

Kontener jest częścią kolekcji Murano, w której znajdują się również inne meble biurowe  w białym połysku oraz w innych wersjach kolorystycznych.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość [cm]: 42 cm
  • Wysokość [cm]: 57 cm
  • Głebokość [cm]: 49 cm

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 57
Długość [cm] 49
Szerokość [cm] 42

Dostawa i montaż mebli:

Kontener dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonych paczkach. Fronty zabezpieczone są folią, która chroni płytę przed uszkodzeniami wtrakcie montażu. Montaż nalezy wykonać na podstawie dołączonej instrukcji.

Produkt wysyłany jest w paczce o wymiarach 52 x 53 x 17 cm i wadze 26 kg.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×