Kontenerek 40x42 biało-szary

(kod: 21387) Produkt wyprodukowany w Polsce
340 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 23,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21387

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Gatunek drewna brzoza
Głębokość [cm] 30
Kolor biały lub (i) szary
Materiał sklejka
Wykończenie matowe lub (i) lakierowane
Wysokość [cm] 42
Szerokość [cm] 40

Opis produktu

Niewielki, mobilny kontenerek ułatwi pracę przy biurku, pozwoli zachować ład i porządek podczas pracy oraz gwarantuje zaoszczędzenie sporej ilości miejsca, ponieważ można go bez trudu schować pod biurko. Kontenerek posiada 2 półeczki na wszelkiego rodzaju przedmioty. Mebel wykonano z wysokiej jakości, lakierowanej brzozowej sklejki. 

Kontenerek biało-szary kółko i krzyżyk

Kontenerek jest doskonałą opcją dla funkcjonalnego wnętrza. Mebel można zestawiać z innymi produktami z serii kółko i krzyżyk. Kontenerek ma cztery kółeczka, dzięki którym można go bez trudu przestawiać w dowolne miejsce. Dzięki niemu mogą mieć Państwo niezbędne przedmioty ciągle pod ręką. Dwie półeczki zapewnią miejsce na przechowywanie dokumentów, notatek, książek, czy zeszytów. Plecy półek mają biały i szary kolor o matowym wykończeniu, a pozostałe elementy mebla  mają kolor naturalnego drewna brzozowego. 

Kontenerek szaro-biały aranżacja

Kontenerek to produkt polskiego producentra Durbas Style. Ta rodzinna firma została założona w 1973 i nieprerwanie cieszy się nienaganną opinią. Marka przede wszystkim stawia na funkcjonalność i jakość wykonania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kontenerek w wersji szaro-czarnej oraz wiele innych produktów z kolekcji kółko i krzyżyk.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 40 cm
  • Wysokość: 42  cm
  • Głębokość: 30 cm

Kluczowe parametry:

Gatunek drewna brzoza
Głębokość [cm] 30
Kolor biały lub (i) szary
Materiał sklejka
Wykończenie matowe lub (i) lakierowane
Wysokość [cm] 42
Szerokość [cm] 40

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×