Kontenerek 40x42 szaro-czarny

(kod: 21386) Produkt wyprodukowany w Polsce
340 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 23,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21386

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Gatunek drewna brzoza
Głębokość [cm] 30
Kolor czarny lub (i) szary
Materiał sklejka
Wykończenie matowe lub (i) lakierowane
Wysokość [cm] 42
Szerokość [cm] 40

Opis produktu

Mały, mobliny kontenerek na kółkach został wykonany z lakierowanej sklejki brzozowej. Wyposażony został w dwie pojemne półeczki. Kontenerek pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca, ponieważ bez trudu można go schować pod biurkiem. Idealnie pasuje do biurka z tej samej kolekcji kółko i krzyżyk. 

Kontenerek szaro-biały kółko i krzyżyk

Dzięki niemu mogą mieć Państwo niezbędne przedmioty ciągle pod ręką. Ułatwi utrzymanie porządku na miejscu pracy oraz pracę przy biurku. Plecy jednej z półek są w kolorze matowej szarości, a drugiej w kolorze głębokiej, matowej czerni. Pozostałe elementy mają kolor naturalnego drewna brzozowego. Wszystkie te kolory ładnie się komponują i uatrakcyjniają aranżację. Kontenerek jest niewielki, ma 40 cm szerokości, 30 cm głębokości oraz 42 cm wysokości. Dzięki czterem plastikowym kółkom, można go bez trudu przestawiać w dowolne miejsce.

Kontenerek szaro-biały kółko i krzyżyk aranżacja

Kontenerek jest meblem polskiego producenta Durbas Style. Producent zapewnia, iż cały proces produkcyjny odbywa się w polskim zakładzie. Marka istnieje od 1973 roku i cieszy się  nienaganną opinią. Firma stawia przede wszytkim na solidność i jakość wykonania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kontenerek w wersji biało-szarej oraz wiele innych pasujących produktów z serii kółko i krzyżyk. 

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 40 cm
  • Wysokość: 42  cm
  • Głębokość: 30 cm

Kluczowe parametry:

Gatunek drewna brzoza
Głębokość [cm] 30
Kolor czarny lub (i) szary
Materiał sklejka
Wykończenie matowe lub (i) lakierowane
Wysokość [cm] 42
Szerokość [cm] 40

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×