SST6 Pink fotel do biurka dla dziecka Fun Desk

(kod: 17142) Fun Desk
573 zł

Produkt niedostępny

kod: 17142

Opis produktu

Podczas odrabiania lekcji dziecko powinno mieć stworzone komfortowe warunki, by nie obciążać kręgosłupa, a zajęcia i zabawa zbytnio nie przemęczały organizmu. Fotel do biurka dla dziecka SST6 Pink to ortopedyczny fotel, który prawidłowo kształtuje kręgosłup dziecka.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Krzesło SST6 Pink

Fotel do biurka dla dziecka SST6 Pink wyposażone jest w unikatowe oparcie, które podzielono na specjalnie zaprojektowane dwie części. Możliwość regulacji wysokości oparcia oraz jego wyjątkowa forma zapewniają prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas wykonywania codziennych zajęć przy biurku. Prosty w użyciu mechanizm pneumatyczny umożliwia także regulację wysokości siedziska. Konstrukcja krzesełka dziecięcego SST6 Pink umożliwia także łatwe ustawienie głębokości siedziska do potrzeb dziecka.

Fotel do biurka dla dziecka SST6 Pink wyposażono również w stabilną podstawę, która ma aż sześć rolek. Te wyposażono w system ABS uniemożliwiający przesuwanie się fotela w momencie, kiedy siedzi na nim dziecko. Natomiast po zwolnieniu na nim miejsca bardzo łatwo go przestawić.

Krzesło Pink SST6

Zadbano także o estetyczny wygląd krzesełka Pink SST6. Obicie siedziska i oparcia wykonane jest z wysokiej jakości materiału w różowym kolorze. Elementem ozdobnym są białe i bordowe koła.

Zamawiając SST6 Pink fotel do biurka dla dziecka Fun Desk otrzymują Państwo:

  • Fotel obrotowy różowy

Wymiary elementów zestawu:

 

Krzesełko:

 

Wymiary oparcia:

  • szerokość 410 mm
  • wysokość 370 mm
  • glębokość 30 mm 

Wymiary siedziska:

  • szerokość 470 mm
  • wysokość 430 mm
  • glębokość 85 mm    

Zakres regulacji wysokości siedziska: 400 mm-470 mm

Mechanizm podnoszenia: sprężyna gazowa                                                  

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki dobre krzesło obrotowe dla dziecka fotel dla dziecka fotele dziecięce fotel dla dziecka fotele dziecięce krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl krzesło obrotowe dla dziecka opinie alegro fotele dzieciece do biurka alegro krzesla dzieciece do biurka dobry fotel biurowy dla dziecka fotel obrotowy dla dziecka racer fotele dziecięce do biurka na kauczukowych kółkach fotele dziecięce do biurka wentylowane

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×