SST9 Blue krzesło dziecięce do biurka Fun Desk

(kod: 17149) Fun Desk
590 zł + dostawa 16 zł

Kup na raty: 20 x 30,30zł

  • Wysyłka w 3 do 5 dni
  • kod: 17149

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kółka Tak
Regulacja Tak
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Szerokość [cm] 44,5
Głębokość [cm] 43
Wysokość [cm] 75
Wysokość siedziska [cm] 39
Kolor niebieski
Materiał obicia Tkanina
Podstawa fotela na kółkach
Zagłówki Brak
Kolor stelaża szary
Rodzaj kółek Do miękkich powierzchni

Opis produktu

Wyjątkowy design krzesła dziecięcego do biurka SST9 Blue sprawia, że spodoba się ono zarówno dziecku, jak i rodzicom. Tym bardziej, że jest ono bardzo komfortowe oraz zapewni naszym pociechom prawidłowe kształtowanie kręgosłupa podczas wykonywania codziennych zajęć.

Fun Desk logo

Marka Fun Desk oferuje szeroki wybór biurek, krzesełek a także akcesoriów, które pomogą stworzyć optmalne miejsce do nauki oraz zabawy naszego dziecka. Poszczególne kolekcje mebli przeznaczone są dla grupy wiekowych - 3-12 lat oraz od 5 lat bez ograniczenia. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości produktu końcowego. Wszystkie produkty - biurka, krzesełka - przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę. Taki proces zapewnia niezawodność oraz trwałość produktu końcowego. Produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

SST9 Blue krzesło dziecięce do biurka Fun Desk

Unikatowość krzesła dziecięcego do biurka SST9 Blue wynika z tego, że zastosowano w nim dwuczęściowe komfortowe oparcie, które redukuje zmęczenie podczas odrabiania lekcji czy czytania. Dodatkowo fotel można regulować aż w trzech płaszczyznach. Specjalna konstrukcja umożliwia ustawianie głębokości siedziska oraz wysokości oparcia. Mechanizm pneumatyczny umożliwia dostosowanie wysokości krzesełka. Ważne jest także to, że dziecięce krzesełko SST9 Blue ma stabilną rolkową podstawę. Rolki dodatkowo wyposażono w bezpieczny system ABS, który uniemożliwia swobodne ślizganie się krzesła podczas wykonywania zajęć.

Biurko dziecięce Piccolino II Pink

Warto zwrócić też uwagę na estetyczne walory krzesła dziecięcego do biurka SST9 Blue. Wykończenie stanowi przyjemny w dotyku, materiał w niebieskim kolorze. Estetyki dopełniają koła w białym i niebieskim kolorze.

Zamawiając SST9 Blue krzesło dziecięce do biurka Fun Desk otrzymują Państwo:

  • Fotel obrotowy 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzesla sst9

 

Krzesełko:

Wymiary oparcia:

  • Szerokość: 41cm
  • Głębokość: 3cm
  • Wysokość:  37cm

Wymiary siedziska:

  • Wysokość: 7cm
  • Głębokość: 43cm
  • Szerokość: 44,5cm

Zakres regulacji wysokości siedziska: 390 mm-460 mm

Zakres regulacji wysokości oparcia: 810 mm-850 mm

Zakres regulacji głębokości siedziska: 320 mm-410 mm

Mechanizm podnoszenia: sprężyna gazowa

Kluczowe parametry:

Kółka Tak
Regulacja Tak
Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Szerokość [cm] 44,5
Głębokość [cm] 43
Wysokość [cm] 75
Wysokość siedziska [cm] 39
Kolor niebieski
Materiał obicia Tkanina
Podstawa fotela na kółkach
Zagłówki Brak
Kolor stelaża szary
Rodzaj kółek Do miękkich powierzchni

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na produkty.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki krzesło dziecięce ministyle krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl alegro fotele dzieciece do biurka alegro krzesla dzieciece do biurka fotele dziecięce do biurka na kauczukowych kółkach fotele dziecięce do biurka wentylowane krzeselka do biurka dla dziecka zdjecia krzesełka dziecięce do bibliotek krzeslo dla dzieci do biurka zdrowe dla kregoslupa krzesło dziecięce obrotowe okazja wygodne krzesło do biurka dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×